ΜΠΑΧΡΕΙΝ

1. Νικόλας Νικολάου
2. Χρήστος Γκάγκας
Pit Manager. Λούκας Αυξεντίου
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
Nicolas Nicolaou
Επικοινωνία:

ΜΠΑΧΡΕΙΝ

Δημοσίευση από Nicolas Nicolaou » Τρί Νοέμ 29, 2016 10:11 am

Δοκιμαστικά μόλις που έμεινα εκτός δεκάδας στην 11η θέση. Στην εκκίνηση έκανα καλή εκκίνηση και πέρασα τον Πάνο που δεν έφυγε καλά. Μια μικρή επαφή με τον Ιορδάνη όμως ήταν αρκετή για να χάσω λίγο τα φρένα και να αγγίξω λίγο τον Θανάση από πίσω ευτυχώς δεν τον πέταξα έξω αλλά μέχρι την Κ1 του ήρθε από αλλού :? Βρέθηκα στην 6η θέση μετά την επανεκκίνηση αλλά λίγο μια αλλαγή που έκανα τελευταία στιγμή στην μπροστινή αεροτομή και λίγο κάποιες ζημιές που είχε το body έχανα συνεχώς τις γραμμές και γλιστρούσα. Σιγά σιγά έχανα θέσεις και χωρίς να το καταλάβω βρέθηκα στην 11η θέση τελευταίος και εκτός βαθμούς. Στον 47-48 γύρο και ενώ ήμουν 10ος μετά από λάθη με φτάνει ο Πάνος. Ο πιτ μανατζερ με ενημερώνει πως μάλλον πάει για ακόμη ένα πιτ ,φοράει αρκετούς γύρους τα ελαστικά, δεν πατάει καλά και να μην κάνω μάχη και να τον αφήσω να περάσει. Έτσι και έκανα και συνέχισα να τον ακολουθώ στο 1 δευτερο περίπου διαφορά. Φτάνουμε στον 52 γύρο και λέω στον Λούκα αυτός δεν θα κάνει πιτ το παίζει όλα για όλα...Τότε αγχώθηκα και εγώ και άρχισα το κυνηγητό μέχρι που τον πέρασα γιατί τα ελαστικά του τον είχαν προδώσει...μέχρι τον τελευταίο γύρο όμως είδα και απόειδα και κρύος ιδρώτας με έζωνε :jeez μέχρι να καταφέρω να κρατηθώ και να τερματίσω στην 10η θέση.
Συγχαρητήρια στους νικητές του βάθρου και πάμε Κίνα σε μια βδομάδα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nicolas Nicolaou την Τρί Φεβ 07, 2017 10:08 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Silkman

Δημοσίευση από Silkman » Τρί Νοέμ 29, 2016 10:24 am

Τρίζει η καρέκλα του pit manager!!!!! :lol :lol
All right!!... Τhey're on our left, they're on our right, they're in front of us, they're behind us... they can't get away this time!

IKAROS_Panos

Δημοσίευση από IKAROS_Panos » Τρί Νοέμ 29, 2016 10:32 am

Ωραία μαχη Νικόλα. Την ευχαριστήθηκα αν και τα ελαστικά μου όντως ήταν έτοιμα να εκραγουν. Μπράβο
If you have everything under control, you re not moving fast enough

Άβαταρ μέλους
Nicolas Nicolaou
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Nicolas Nicolaou » Τρί Νοέμ 29, 2016 10:33 am

:lol: :lol: :lol: Μια χαρά πληροφόρηση είχα από τον Λούκα απλά μας ξεγέλασε ο Πάνος και ρίσκαρε περισσότερους γύρους. Απέφυγα μερικές άσκοπες μάχες με Στέλιο και Σπύρο όταν θα έκαναν πιτ και το έβλεπε και μου το έλεγε. Σκέφτομαι να του δώσω και αύξηση στο μισθό :lol: :lol: :lol: :lol:

Άβαταρ μέλους
Silkman

Δημοσίευση από Silkman » Τρί Νοέμ 29, 2016 11:26 am

Kαι εμεις ετσι την πατησαμε με τον Μακη!!!
Εγω παντως περυσι τον Λουκα τον ειχα απληρωτο να ξερεις!!....χαχαχαχαχ...
All right!!... Τhey're on our left, they're on our right, they're in front of us, they're behind us... they can't get away this time!

Loucas

Δημοσίευση από Loucas » Κυρ Δεκ 04, 2016 12:44 am

ααα Λευτέρη καλά που μου το θύμησες!!! :D

Όσο αφορά για την αύξηση Νικόλα καλά κάνεις και το σκεφτεσαι :P :P

Άβαταρ μέλους
Silkman

Δημοσίευση από Silkman » Κυρ Δεκ 04, 2016 3:30 pm

:lol

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Force India”