ΡΩΣΙΑ

1. Νικόλας Νικολάου
2. Χρήστος Γκάγκας
Pit Manager. Λούκας Αυξεντίου
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
Nicolas Nicolaou
Επικοινωνία:

ΡΩΣΙΑ

Δημοσίευση από Nicolas Nicolaou » Τρί Δεκ 20, 2016 8:17 am

Πρόβλεψη από Khallesi
κ.κ. Νικολάου, Αδάμος και Αμπατζίδης....Δηλαδή ο ΠΑΡΘΕΝΟΣ!!!!! Παρθενούμπες μου έχετε ήδη ξεποδαριαστεί και σπαταλήσει πολλές ώρες τριγυρνόντας και θαυμάζοντας τα εκθέμετα στο μουσείο Ερμιτάζ που αποτελεί το μεγαλύτερο και ένα από τα παλαιότερα μουσεία στον κόσμο!!! Αρκετά!!! Τρεχάτε στην πίστα και γρήγορα γιατί μονο καλά πράγματάκια θα σας βρουνε σήμερα. Ο κυβερνήτης σας σήμερα σας στέλνει τις καλύτερες επιρροές!!! ΤΥΧΗ ΤΥΧΗ ΤΥΧΗ!!!! Καβαλήστε το μονοθέσιο και ξεχυθείτε!!! Μονο καλά σας περιμένουν!!! Καλή θέση και πολύ καλός αγώνας που θα σας ικανοποιήσει και θα σας αποζημιώσει για πιθανές αποτυχίες του παρελθόντος! Η θέση που θα καταλάβετε θα ειναι πολύ ικανοποιητική και θα σας δώσει σημαντική ώθηση για το μέλλον!!

Η Khaleesi τα είπε όλα πριν αρχίσει καν ο αγώνας! :) Έχωντας υπόψιν την πρόβλεψη της ήμουνα πολύ αισόδοξος για τον αγώνα και παρόλη την βροχή που θα είχε και είχε τελικά ο αγώνας με αρκετή προσοχή και υπομονή ήρθε η τερματισμός με την 7η θέση! Ο πιτ μάνατζερ θα απουσίαζε και έτσι θα ήμουνα μόνος στον αγώνα.
Στις κατατακτήριες δεν κατάφερα να περάσω και έμεινα μόλις έξω από την δεκάδα αλλά λόγω της ποινής του Ιορδάνη εκκίνησα τελικά από την 10η θέση.
Στον αγώνα αφού πέρασα σιγά σιγά από την Κ1 αλώβητος άρχισε το κυνηγητό για καλύτερες θέσεις. Είχα για λίγους γύρους μάχη με τον Μάνο...μια τον περνούσα από δικό του λάθος μετά η πίεση ερχόταν σε μένα έκανα εγώ το λάθος και με ξαναπερνούσε. Μέχρι το 1ο πιτ στοπ μετά όμως κάπου το έχασε ο Μάνος και έμεινε αρκετά πίσω. Στη συνέχεια ο αγώνας είχε μάχες με Σταύρο. Η μάχη μας κράτησε αρκετούς γύρους είχα κάνει καλύτερη διαχείριση ελαστικών και στο τελευταίο πιτ στοπ 42 γύρο νομίζω μπήκαμε μαζί στα πιτ...εγώ μπροστά αυτός πίσω...μπήκα όμως με λίγη περισσότερη φόρα στα πιτ και αυτό ήταν αρκετό για να πάρω drive-through πέναλτι. Στον επόμενο γύρο αναγκάστηκα να εκτίσω την ποινή μου. Αυτό μου στέρησε αρκετό χρόνο και την 6η θέση, ίσως να είχα μάχη και με Βασίλη στο τέλος και για 5η θέση αν δεν έχανα τόσο χρόνο. Δεν πειράζει αυτά είναι μέσα στον αγώνα..περισσότερη προσοχή στο μέλλον και τα λέμε του χρόνου ;) στην Ισπανία!
Συχαρητήρια σε Κώστα, Πολέμαρχο και Νίκο για βάθρο αλλά και σε όλους όσους τερματίσαμε αυτόν τον πολύ δύσκολο σε καιρικές συνθήκες αγώνα! :clap

Άβαταρ μέλους
Vasilis Ampatzidis

Δημοσίευση από Vasilis Ampatzidis » Τρί Δεκ 20, 2016 9:59 am

Ο αγώνας για εμάς τους παρθένους πήγε αρκετά καλά Νίκο :D Καλά τα είπε η khaleesi!!

Μπράβο για τον αγώνα σου, αν δεν είχες το drive-through θα είχαμε σίγουρα μάχη στην πίστα !!
#FernandoAlonso14

Loucas

Δημοσίευση από Loucas » Τρί Δεκ 20, 2016 12:19 pm

Μπράβο Νικόλα αν και νομίζω ήταν ευαίσθητη η απουσία μου :lol:

Άβαταρ μέλους
Nicolas Nicolaou
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Nicolas Nicolaou » Τρί Δεκ 20, 2016 1:28 pm

Ήταν όντως Λούκα αισθητή η απουσία σου γιατί είχα την έγνοια να κοιτάω πότε έκαναν οι άλλοι πιτ στοπ και να υπολογίζω :? ...πράγμα που όταν είσαι εσύ δεν με απασχολεί και έχω το μυαλό μου στην πίστα! :)

Khaleesi

Δημοσίευση από Khaleesi » Πέμ Δεκ 22, 2016 12:23 pm

Nicolasni80 έγραψε:Πρόβλεψη από Khallesi
κ.κ. Νικολάου, Αδάμος και Αμπατζίδης....Δηλαδή ο ΠΑΡΘΕΝΟΣ!!!!! Παρθενούμπες μου έχετε ήδη ξεποδαριαστεί και σπαταλήσει πολλές ώρες τριγυρνόντας και θαυμάζοντας τα εκθέμετα στο μουσείο Ερμιτάζ που αποτελεί το μεγαλύτερο και ένα από τα παλαιότερα μουσεία στον κόσμο!!! Αρκετά!!! Τρεχάτε στην πίστα και γρήγορα γιατί μονο καλά πράγματάκια θα σας βρουνε σήμερα. Ο κυβερνήτης σας σήμερα σας στέλνει τις καλύτερες επιρροές!!! ΤΥΧΗ ΤΥΧΗ ΤΥΧΗ!!!! Καβαλήστε το μονοθέσιο και ξεχυθείτε!!! Μονο καλά σας περιμένουν!!! Καλή θέση και πολύ καλός αγώνας που θα σας ικανοποιήσει και θα σας αποζημιώσει για πιθανές αποτυχίες του παρελθόντος! Η θέση που θα καταλάβετε θα ειναι πολύ ικανοποιητική και θα σας δώσει σημαντική ώθηση για το μέλλον!!

Η Khaleesi τα είπε όλα πριν αρχίσει καν ο αγώνας! :) Έχωντας υπόψιν την πρόβλεψη της ήμουνα πολύ αισόδοξος για τον αγώνα και παρόλη την βροχή που θα είχε και είχε τελικά ο αγώνας με αρκετή προσοχή και υπομονή ήρθε η τερματισμός με την 7η θέση!
Μα πόσο χάρηκα που βγήκε το ζώδιό σου δεν λέγεται!!!! :clap :clap

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Force India”