ΟΥΓΓΑΡΙΑ

1. Νικόλας Νικολάου
2. Χρήστος Γκάγκας
Pit Manager. Λούκας Αυξεντίου
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
Nicolas Nicolaou
Επικοινωνία:

ΟΥΓΓΑΡΙΑ

Δημοσίευση από Nicolas Nicolaou » Τρί Φεβ 21, 2017 6:37 am

Καταρχήν να καλωσορίσω το νέο οδηγό της ομάδας Χρήστο Γκάγκα.

Δοκιμαστικά: 8ος

Αγώνας: Ατύχημα και εγκατάλειψη. Ξεκίνησα καλά και ακολουθούσα το τρενάκι που ήταν μπροστά μου, Βασίλη και Κούλη. Ήρθε το λάθος από τον Βασίλη και πέρασα πίσω από Κούλη τον οποίο πέρασα με ένα ωραίο προσπέρασμα στην ευθεία εκκίνησης στον 9 γύρο νομίζω. Μπήκα για πιτ στον 11ο γύρο και κατάφερα και βγήκα μπροστά από τον Κούλη πάλι. Μπροστά μου όμως βρέθηκε ο Στέλιος τον οποίο με φρέσκα ελαστικά που είχα τον πίεσα αρκετά αλλά δυστυχώς στην προτελευταία στροφή μου σπίναρε και κτυπώντας στις μπαριέρες το μονοθέσιο σπάσαν όλα.
(Άμα δεν είσαι και στα καλύτερα σου και οι σκέψεις σου τρέχουν αλλού αφού λίγες ώρες πριν είχα χάσει ένα πολύ δικό μου άνθρωπο :cry: τότε δεν περιμένεις και πολλά από ένα αγώνα.)
Δυστυχώς εγκατέλειψε και ο teammate λίγους γύρους μετά. Γενικά ο Φεβρουάριος δεν μου πήγε καθόλου καλά. Ας ελπίσουμε ότι η ''Άνοιξη'' θα έρθει ξανά στην ομάδα.

Συχαρητήρια στον Κώστα για ακόμη μια νίκη αλλά και σε όλους όσους τερμάτισαν. Τα λέμε Γερμανία.

Άβαταρ μέλους
christosgk99

Δημοσίευση από christosgk99 » Τρί Φεβ 21, 2017 6:35 pm

Δοκιμαστικα: No time

Αγωνας: Δεν ξερω τι παιχτηκε, οσες μερες εκανα προπονηση ημουν πολυ πιο γρηγορος και αρκετα σταθερος αλλα στον αγωνα δεν μου βγηκε τιποτα. Λιγο το αγχος του πρωτου αγωνα και λιγο οτι χανω λογο του pc οταν ειναι πολλα ατομα με αναγκασαν να εγκαταλυψω μετα απο μερικα ατυχηματα που ειχα μεσα στην πιστα. Θα σωσω οτι μπορω τωρα απο τον επομενο αγωνα, κριμα για τον team mate μου που ειχε την ταχυτητα σε αυτον τον αγωνα αλλα δεν του βγηκε

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Force India”