ΑΓΓΛΙΑ

1. Νίκος Αδάμος
2. Νικόλας Νικολάου
Pit Manager: Λούκας Αυξεντίου
Reserve Driver: Χριστόφορος Καραολής
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Nicolas Nicolaou
Επικοινωνία:

ΑΓΓΛΙΑ

Δημοσίευση από Nicolas Nicolaou » Τρί Ιαν 23, 2018 1:42 pm

Δοκιμαστικά: 12ος. Με τις συνθήκες που επικρατούσαν στην πίστα ένα χάσιμο στην πρωτελευταία στροφή μου στέρησε την είσοδο στην 10αδα.

Αγώνας: 2ος! Επιτέλους βάθρο και μάλιστα η 2η θέση :hola . Ένας αγώνας πολύ σταθερός, χωρίς λάθη και απόλυτη συγκέντρωση που ήρθε να επιβραβεύσει όλους τους κόπους και προσπάθεια που κάνω για αυτό το πρωτάθλημα!

Η επιλογή μου για medium ελαστικά θεωρώ ήταν αυτή που μου έδωσε σημαντικό πλεονέκτημα στο να πάρω τη 2η θέση καθώς μπορούσα να πιέζω συνεχώς στο όριο και να κάνω συνεχώς τον ένα καλύτερο γύρο από τον άλλο! Χαίρομαι που επιτέλους έδωσα και εγώ σημαντικούς βαθμούς στην ομάδα και παράλληλα και με την 4η θέση του Νίκου συγκεντρώσαμε αρκετούς βαθμούς για την ομάδα!

Συχαρητήρια σε Κώστα και Ζαλογιάννη για 1η και 3η θέση αντίστοιχα και πάμε με αισιοδοξία σε μια εβδομάδα στην Ουγγαρία!

Υ.Γ Αφιερωμένο αυτό το βάθρο στον μικρό μου γιο που κάθε φορά την επομένη του αγώνα με ρωτάει πως πήγα στον αγώνα...επιτέλους σήμερα έχω να του δώσω καλά νέα και θα τον κάνω ιδιαίτερα χαρούμενο :D

Άβαταρ μέλους
ste544

Δημοσίευση από ste544 » Τρί Ιαν 23, 2018 2:06 pm

Μπραβο Νικολα μαζι με τον γιο σου το καταχαρηκα και εγω γιατι ξερω ποσο εχεις δουλεψει!
Επισης σημαντικο ειναι οτι απο ταχυτητα σου πηρες αξια την 2η θεση.Συγχαρητηρια :beer
"Τα καλυτερα ερχονται..."

Άβαταρ μέλους
Giourg

Δημοσίευση από Giourg » Τρί Ιαν 23, 2018 6:03 pm

Πολλά μπράβο Νικόλα χαρήκαμε και εμεις μαζί με τον γιό σου για το βαθρο σου...αρχίζει και φαίνεται η πολλή δουλειά που κανεις...
ααα πιές και για μας λίγη σαμπάνια!!!
Finishing second means you are the first person to lose

Απάντηση

Επιστροφή στο “Renault”