Russian gp

1. Λευτέρης Αξιώτης
2. Γιώργος Ζαλογιάννης
Απάντηση
georgezalo

Russian gp

Δημοσίευση από georgezalo » Πέμ Νοέμ 16, 2017 7:20 pm

Ένας αγώνας πολλά υποσχόμενος θα έλεγα είχαμε δουλέψει πολύ στη στρατιγικη και στο κομμάτι του αγώνα πράγμα που όλα πήγαν στράφι !! Από τον συνήθη ύποπτο για φέτος ο οποίος για αλλη μια φορά νόμιζε ότι θα πέρναγε από την κλειδαρότρυπα Δλδ φρένα και πέρασμα επάνω στο κερμπ (γελάνε οι πέτρες ούτε ο jack Norris δε μπορεί) η θα χυπαγε τοίχο η εμένα !Ξεκαθαριζω σε καμία περίπτωση δεν το έκανε επίτηδες ,πλέον έχω καταλήξει ότι παρασύρεται απο την ταχύτητα του και δεν ενδιαφέρεται αν θα βγει εκτός αγώνα η το να πάρει κάποιον στο λαιμό του!! 3 συμβάντα στους μόλις 4 αγώνες !! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΟΟΟΟ!!Μπορω να δεχθώ ότι συμβαίνουν αυτά αλλά δεν μπορώ να δεχτώ ότι πάει να βγει και από πάνω !!Και εγώ έχω κάνει λάθη όπως και όλοι , το θέμα είναι να τα αναγνωρίζουμε !!Ελπιζω στον επόμενο αγώνα να είμαστε ιδανικά!! Πάμε σε μια πίστα η οποία θα είναι καθοριστική για την εξέλιξη του μονοθεσίου!!

Άβαταρ μέλους
Silkman
Διαχειριστής
Διαχειριστής

Re: Russian gp

Δημοσίευση από Silkman » Δευ Νοέμ 20, 2017 9:30 am

Κλασικά δεν προλαβα να κανω οσα ηθελα οποτε καμια ελπιδα για δεκαδα στο Quali. Απο εκει και επειτα καλη εκκινηση πάλι και στοχος οι οποιοι βαθμοι. Δυστυχως για ακομα μια φορα εγινε λαθος με τα καυσιμα. Ενω ειχα για να πιεσω για ακομα δυο γυρους, δυο γυρους πριν το τελος ηρθε εντολη οτι δεν φτανουν, μειωσα Mxture, μακρια το χερακι απο το temp boost και ο Αδαμος με περασε κυριολεκτικα σαν σταματημενο χωρις καν να ανοιξει DRS! Πολυ απλα γιατι δεν ειχε υπολογιστει οτι ειχα φαει και γυρο στο κεφαλι οποτε η διαιρεση βγηκε λαθος.

Ειμαι ευχαριστημενος ομως με το δεδομενο οτι και στη Ρωσια δεν προλαβα να κανω το παραμικρο, αλλα για 4ο συνεχομενο αγωνα εφερα βαθμους στην ομαδα.

Κριμα για τον teammate γιατι ειχε τη δυναμικη για να ειναι ψηλα αλλα για ακομα ενα αγωνα η ανυπομονησία του junior οδηγησε σε απώλειες. Ηθελα να ξερα των αγωνα του δεν το σκέφτεται;

Anyway πρεπει να μαζευτειτε λιγο καθως οι περυσινες εξαιρετικες εκκινησεις μας εχουν παει περιπατο και στον αγωνα εχουμε ΓΕΛΟΙΑ συμβαντα. Πραγματικα γελοια. Στουκες στα φρενα; Υπαρχει αυτο; Εχουμε να το δουμε δεν ξερω κι εγω ποσο καιρο. Στουκες απο πισω στα φρενα; Τι εγινε ξαφνικα; Κουλαθηκατε;

Δουλεψτε την υπομονη σας καποιοι και καποιοι αλλοι πλακωθειτε στο practice γιατι δεν πατατε ποδι στο σερβερ και μου σκατε στον αγωνα με 50 γυρους πρακτις.

Δεν μπορει ο κοσμος εκει εξω να σας εχει οτι ειστε οι καλυτεροι που τρεχετε στην F1, να πηγαινετε να σαρωνετε βραβεια σε διαγωνισμους και τη Δευτερα να το κανετε destruction derby.

Συγκεντρωθειτε λιγο για να μην φυγει το θεμα απο τα χερια των αγωνοδικων και περασει στα δικα μας.
All right!!... Τhey're on our left, they're on our right, they're in front of us, they're behind us... they can't get away this time!

Απάντηση

Επιστροφή στο “McLaren”