Hungarian gp

1. Λευτέρης Αξιώτης
2. Γιώργος Ζαλογιάννης
georgezalo

Re: Hungarian gp

Δημοσίευση από georgezalo » Τετ Ιαν 31, 2018 12:12 am

Λοιπόν πάμε πάλι ...... κόλλησες από πίσω μου στην Αγγλία γιατί έκανα λάθος και βγήκα σχεδόν εκτός μάλλον δεν είδες το βίντεο. Δεύτερον παίρνω θέση για τις δηλώσεις σου γιατί αυτός που ήταν μπροστά σου ήμουν εγώ που ήμουν στο βάθρο όποτε δε νομίζω να έκανα κάτι κακό είπα ρεαλιστικά δεν υπήρχε περίπτωση να με περάσεις ! Δεν αναφέρθηκα πουθενά αν καις καύσιμα το ποσό καις και ότι εγώ είμαι ο μάστερ τον καυσίμων ! Επίσης να σου θυμίσω ότι ο Κώστας σχεδόν τα διέλυσε πριν κάνει πιτ και ακόμα τα πήγαινε μπάλα , απίστευτο για τον Κώστα έτσι;;επίσης μίλησα για τις 2 συγκεκριμένες πίστες δεν νομίζω να μίλησα για κάποια άλλη !Το ότι δε θα με παίρνουσες ποτέ το πιστεύω βάση της δυναμικής που είχα αν δεν είχα την δυναμική δεν θα το σχολίαζα καν αυτό !Το ότι είμαι ο μοναδικός που σχολιάζει είναι γιατί εμένα θα περνούσες ηηηη θα πάλευες για την Τρίτη θέση. Το ότι σε πείραξε τόσο πολύ που σχολίασα τις δηλώσεις σου είναι φοβερό άλλωστε δηλώσεις κάνουμε όχι μόνο για να τις κάνουμε αλλά κι για τέτοιες καταστάσεις αλλιώς θα ήταν κλειδωμένες οι ομάδες. Τι εννοείς σε κράζω πισώπλατα ;; Και με ποιον; Πιστεύεις ότι θα έκανα τηλ για να ασχοληθώ με τον να κράζω κάποιον που παίζουμε παιχνίδι;; Πραγματικά γελάω ! Πίστεψε με έχω παρά πολλά πράγματα να ασχοληθώ από το να κράξω κάποιον που παίζω! Αλλά πραγματικά πες μου με ποιον το κάνω να το λύσουμε άμεσα ! Εγώ ποτέ δεν κρύβομαι και μιλάω πάντα ντόμπρα.ισως αυτό να πειράζει !περιμενω να ακούσω το όνομα δε θέλω υπεκφυγές !Τωρα για το καλάμι τι να πω είναι απίστευτα αυτά που διαβάζω ! Απλά αν άκουγες τις δηλώσεις μου θα καταλάβαινες λιιιιιιγο καλύτερα αυτά που λέω !και όπως σου είπα πάμε σπα

georgezalo

Re: Hungarian

Δημοσίευση από georgezalo » Τετ Ιαν 31, 2018 12:22 am

Κώστα να υπάρχει τρίτο άτομο σοβαρά μιλάς;;;Τι τρίτο άτομο ρε παιδιά τι προσωπικό και τ βλακείες λέμε σχολιάσα κάτι που έγραψε είναι τόσο κακό;; Δλδ όλη την χρόνια δεν είχα σχολιάσει τίποτα και ξαφνικά μπήκε τρίτος είναι προσωπικό βγάζω χολή βγάζω κόμπλεξ;;Είναι σοβαρά αυτά τώρα ; Τότε όλοι να είμαστε κύριες και να λέμε ναιιιι ναιιιι ναοί και μπεεεεε !! Δεν είναι έτσι υπάρχουν διαφωνίες! Δεν με βρήκε σύμφωνο με τις δηλώσεις του και το έγραψα πολύ απλά θα μπορούσε να το κάνει ο καθένας και με εμένα είναι τόσο απλό!κωστα το αν καβάλησα το καλάμι Και το ότι υπάρχει και σαν υπόνοια στο μυαλού σου με κάνει να πέφτω από τα σύννεφα για το τι πιστεύεις για μένα και νομίζω ποτέ δε βγήκα και το έπαιξα!

Άβαταρ μέλους
Kostas Galanomatis
Πρωταθλητής
Πρωταθλητής

Δημοσίευση από Kostas Galanomatis » Τετ Ιαν 31, 2018 12:31 am

Γιώργο αν δεν κατάλαβες, το τελευταίο το έγραψα με χιουμουριστικό τρόπο για αυτό είπα και πάντα φιλικά...Σαφέστατα, προσωπικά δεν θεώρησα ποτέ ότι καβάλησες το καλάμι. Αλλά είναι γραπτός λόγος και παρεξηγιέται εύκολα (μου πήρε 2 χρονιές με τον Ιορδάνη για να το καταλάβω)...
Και όπως είπα για το τρίτο άτομο...Είναι δική μου άποψη...Συμφωνείς, διαφωνείς όπως έγραψα και πριν...Άποψή σου και δικαίωμα σου και το ΣΕΒΟΜΑΙ...Αλλά Anyway επειδή κάναμε πάλι μπο%^%λο το τόπικ της McLaren ας πάμε για ΣΠΑ...

Γιώργο:
https://youtu.be/VKXKci9Wr8w?t=1m26s
"People never change. They just become more of who they really are." -Dr.House

georgezalo

Δημοσίευση από georgezalo » Τετ Ιαν 31, 2018 12:38 am

Οκ τότε παρεξήγησα το πως τ έγραψες.Δεν είμαι άνθρωπος που επηρεάζομαι λέω και κάνω πάντα αυτό που θέλω το αν δεν αρέσει στο Βασίλη κανένα πρόβλημα και μπορώ να το δεχτώ , αλλά ότι βγάζω κόμπλεξ και ότι βγάζω χολή είναι φοβερό και το κορυφαίο ότι υπάρχει τρίτος εεε με ξεπερνάει.στους πρώτους αγώνες πριν το comeback της μκλαρεν είχα να πω κάτι; ΟΧΙ γιατί απλά δεν γινόταν να στηρίξω κάτι το όποιο δεν υπήρχε ! Όταν δυνάμωσαμε μίλαγα πάντα μα πάντα ρεαλιστικά ! Τε σπασααα και τίποτε άλλο

Άβαταρ μέλους
Vasilis Ampatzidis

Δημοσίευση από Vasilis Ampatzidis » Τετ Ιαν 31, 2018 12:38 am

Κάνε ότι νόμιζεις Γιώργο... εγώ είμαι σίγουρος για αυτά που λέω. Απλά μην προσπαθείς να με πείσεις πως αυτά που έγραψες τα έγραψες απλώς επειδή έτσι σου κατέβηκε. Νομίζω πως δεν θα έκανες το ίδιο αν αυτό που είπα το έλεγε κάποιος άλλος που βρισκόταν κοντά με εμένα. Δεν καταλαβαίνεις κάτι, δεν με νοιάζει τι είπες για μένα, με νοιάζει ο τρόπος που το είπες. Το ότι τερμάτισες στην 3η θέση άνετος χωρίς μάχη δεν σημαίνει ΤΙΠΟΤΑ. Το κάναμε και άλλοι αυτό. Όπως και για το silverstone το είδα ότι γλίστρησες όμως δεν σημαίνει κάτι αυτό, ακόμα και χωρίς το λάθος σου ήμουν κάτω από τα 2sec πίσω σου ενώ πριν το πιτ η διαφορά ήταν στα 6. Αλλά εσύ ήδη από το αρχικό ποστ έτρεξες 2 αγώνες πίσω για να μειώσεις και να διαφωνήσεις με τις δηλώσεις μου θέλοντας να δείξεις πόσο πολύ διαφορά ρυθμού είχαμε μεταξύ μας, χωρίς να σε ρωτήσει κανείς. Οπότε την επόμενη φορά που θα θες να αναφερθείς σε μένα προσπαθώντας να διαφωνήσεις σε αυτά που πιστεύω (γιατί πρόκειται για μια γνώμη έτσι; όχι για γεγονότα) πες το στα ίσα με σωστό τρόπο και κάτω από τις δικές μου δηλώσεις. Γιατί μόνο κόμπλεξ δείχνεις όταν αναφέρεις εμένα στις προσωπικές σου δηλώσεις με αυτό το ύφος.

Τώρα για το ποιος είναι αυτός, σου απαντάω αμέσως. Ο φίλος σου ο Δεληγιάννης. Όμως δεν είναι παρόν οπότε δεν υπάρχει κανένας λόγος να μιλήσουμε εδώ για αυτό το θέμα. Απλώς ξέρω πολύ καλά πως αυτό το κόμπλεξ πηγάζει από εκεί, από την αρχή της σεζον.

Αυτά από μένα, τα λέμε στο Βέλγιο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Vasilis Ampatzidis την Πέμ Φεβ 01, 2018 12:54 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
#FernandoAlonso14

georgezalo

Δημοσίευση από georgezalo » Τετ Ιαν 31, 2018 12:45 am

Δε θα ασχοληθώ με τίποτε από τα παραπάνω παρά μόνο με το τελευταίο! Τον Δεληγιαννη έχω μα τον δω κανα 2 μήνες για να ξέρεις ! Επίσης πως γίνεται να μου λες για τον Δεληγιαννη ενώ τον είχες pit manager?? Έλα Χριστέ μου τι διαβάζω!Για πιο λόγο να ασχοληθώ μαζί σου!Αν είχα κάτι να πω και να σε κράξω θα το έκανα εύκολα στην Αυστρία που μου κατέστρεψες ότι ελπίδες είχα για νίκη και σου είπα όταν μιλήσαμε ότι δε θα σου κάνω αναφορά αν ήθελα σε θα έβγαζα χολή;;;Δεν συνδέονται αυτά που λες επίσης δεν με ξέρεις απλά κρατά ότι ο χαρακτήρας δεν επιρεαζεται από κανένα!

Άβαταρ μέλους
Silkman
Διαχειριστής
Διαχειριστής

Δημοσίευση από Silkman » Τετ Ιαν 31, 2018 1:22 am

Ψηφίστε και κερδίστε απίστευτα δώρα!
Θέλετε σεντόνι, σεντονάκι ή κουβερλί;

Αλλά όχι τώρα...τωρα πάω για ύπνο!
All right!!... Τhey're on our left, they're on our right, they're in front of us, they're behind us... they can't get away this time!

Άβαταρ μέλους
Vasilis Ampatzidis

Δημοσίευση από Vasilis Ampatzidis » Τετ Ιαν 31, 2018 11:18 pm

Επειδή διατύπωσα κάτι λάθος, για να μην υπάρχουν άλλες παρεξηγήσεις θέλω να διευκρινήσω και να τελειώσω με το ότι αυτό που είπα για σένα Γιώργο ότι με μείωνες πισώπλατα όταν μιλούσες με τον Δεληγιάννη αφορά την περίοδο πριν τον πρώτο αγώνα της Αυστραλίας αλλά και γενικά την περίοδο εκείνη που ανακοινώθηκε ότι εγώ θα πάω στην Williams. Δεν εννοούσα ότι τώρα έγινε αυτό, έκανα λάθος διατύπωση πάνω στο θέμα μου. Το ξεκαθάρισα για να μην νομίζεις ότι είμαι τρελός, ξέρω ότι δεν έχεις μιλήσει με τον Δημήτρη τον τελευταίο καιρό.
#FernandoAlonso14

georgezalo

Δημοσίευση από georgezalo » Τετ Ιαν 31, 2018 11:37 pm

Λοιπόν για να τελειώνει το θέμα ποιος ο λόγος να σε μειώσω πιυ πηγές στην Williams αφού εγώ κανόνισα με Λευτέρη έτσι και αλλιώς αλλά και πάλι δεν είχα σκοπό να πάω Williams !Για πιο λόγο να σε μειώσω και γιατί να ασχοληθώ μαζί σου δεν έχω καταλάβει.θα ήθελα πραγματικά να μου πεις αν σου είπε κάποιος κάτι η τα έβγαλες από τ μυαλό σου. Μου κάνει πολύ εντύπωση που το λες αυτό γιατί το μόνο που κοιτάγαμε ομαδικά με Λευτέρη ήταν την ομάδα μας!Και να ξέρεις κάτι πισώπλατα εγώ δεν λέω τίποτα όλα τα λέω όπως και το ίδιο έκανα με εσένα στις δηλώσεις μου αν ήταν να λέω πισώπλατα δεν θα έβλεπες τίποτα στις δηλώσεις μου! Με κούρασε το θέμα απλά να ξέρεις ότι δεν μου αρέσει θα συνεχίζω να το σχολιάζω είτε είσαι εσυ είτε ο οποιοσδήποτε ! Έτσι και αλλιώς κάπως έτσι είναι και στην πραγματικότητα και στο φιναλε δεν σε έβρισα απλά δεν συμφώνησα με αυτά που έλεγες ! :crazy2

Άβαταρ μέλους
Vasilis Ampatzidis

Δημοσίευση από Vasilis Ampatzidis » Τετ Ιαν 31, 2018 11:54 pm

Δεν έχω να πω κάτι άστο. Απλώς μια διευκρίνηση έδωσα. Τέλος.
#FernandoAlonso14

Απάντηση

Επιστροφή στο “McLaren”