Μπαχρειν

1. Πάνος Παπακανέλος
2. Αντώνης Μιτζάλης
Απάντηση
IKAROS_Panos

Μπαχρειν

Δημοσίευση από IKAROS_Panos » Τρί Οκτ 31, 2017 9:58 am

10 λεπτα πριν τις κατατακτηριες αποφασισα να αλλαξω setup μπας και βρω κι αλλο χρονο τελευταια στιγμη. Ερασιτεχνικη κινηση.. Αποτελεσμα να ειμαι 12ος στα Q με χειροτερο χρονο απ οτι εκανα στα practice τις προηγουμενες μερες. Στον αγωνα δεν καταφερα να γλιτωσω απο το χαος του πρωτου γυρου με αποτελεσμα να σπασω την εμπρος αεροτομη. Το κακο ομως συνεχιζεται.. Ο Πολυζος ειχε και αυτος σπασμενη αεροτομη και ηταν ακριβως μπροστα μου και μπηκαμε στα pit τρενακι με αποτελεσμα να τον πειμενω να τελειωσει τις δικες του ζημιες και μετα να μπω εγω.. Απο το δευτερο γυρο μεχρι τον 37ο ημουν μονος στην πιστα και πιεζα μπας και ανεβω θεσεις.. Το setup ομως της τελευταιας στιγμης δεν βοηθησε καθολου και ημουνα 2 δευτ πιο αργος σε σχεση με τις προηγουμενες ημερες.. Στον 37ο γυρο με εφτασε ο Σακης και ειχαμε πολυ ωραια μαχη αλλα τελειωσε αδοξα καθως ενιωσα δυνατο χτυπημα απο πισω και στραβωσα τελειως την αναρτηση..( Η επαφη ηταν πιθανοτατα λογω lag). Αποφασισα να ξαναμπω στην πιστα μπας και τερματισω τουλαχιστον αλλα δεν ειχα καταλαβει ποσο πολυ ειχε στραβωσει η αναρτηση και γλιστρησα πεφτοντας πανω στο Σακη ο οπιος ηταν σχεδον σταματημενος περιμενοντας μαλλον να με αφησει να περασω.. Αλλος ενας αγωνας με πολλα προβληματα.. Το κακο ειναι οτι πλεον δεν ξενερωνω με τις ατυχιες γιατι τις θεωρω δεδομενες.. Τουλαχιστον απολαυσα μια μαχη με το Σακη που θυμισε λιγο τα προηγουμενα χρονια.. Συγχαρητηρια στον Κωστα για τη δευτερη σερι νικη του και στα παιδια που τερματισαν.. Παμε Ρωσια οπου εκει λογικα θα με πεταξει το ιντερνετ.. Νομιζω αυτο εχει σειρα τωρα
If you have everything under control, you re not moving fast enough

Άβαταρ μέλους
Silkman

Δημοσίευση από Silkman » Τρί Οκτ 31, 2017 10:09 am

IKAROS_Panos έγραψε:
Τρί Οκτ 31, 2017 9:58 am
Παμε Ρωσια οπου εκει λογικα θα με πεταξει το ιντερνετ.. Νομιζω αυτο εχει σειρα τωρα
:lol :lol :lol :lol :lol :lol
All right!!... Τhey're on our left, they're on our right, they're in front of us, they're behind us... they can't get away this time!

Άβαταρ μέλους
Giourg

Δημοσίευση από Giourg » Τρί Οκτ 31, 2017 12:48 pm

IKAROS_Panos έγραψε:
Τρί Οκτ 31, 2017 9:58 am
Παμε Ρωσια οπου εκει λογικα θα με πεταξει το ιντερνετ.. Νομιζω αυτο εχει σειρα τωρα
Νομίζω οτι σειρά εχει η διακοπή ρευματος ή να σε απαγάγουν εξωγηινοι δεν ειμαι σιγουρος...
Finishing second means you are the first person to lose

Khaleesi

Δημοσίευση από Khaleesi » Τρί Οκτ 31, 2017 2:24 pm

:lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol

Άβαταρ μέλους
Spiros Bozinakis

Δημοσίευση από Spiros Bozinakis » Τετ Νοέμ 01, 2017 1:25 pm

welcome to the club pano!!! :beer

Άβαταρ μέλους
Silkman

Δημοσίευση από Silkman » Τετ Νοέμ 01, 2017 9:41 pm

Tο κλάμπ το έχτισε ο Πάνος φίλε...
All right!!... Τhey're on our left, they're on our right, they're in front of us, they're behind us... they can't get away this time!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Toro Rosso”