Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!

Γνωριμία με την F1aXion και τα μέλη της
Άβαταρ μέλους
Silkman

Re: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!

Δημοσίευση από Silkman » Τετ Σεπ 04, 2013 12:25 pm

Καλώς ήρθες Στέλιο και καλή διαμονή. Ως μέλος της F1aXion μπορείς ελεύθερα να συμμετέχεις τόσο στα επίσημα practice μας αλλά και όποτε επιθυμείς να εχεις ελευθερη προσβαση στον σερβερ εκτος των ημερων των επίσημων αγώνων. Απο εκει και έπειτα εξαρτάται απο σένα, αν εχεις ελέυθερο χρονο, ωστε να δεσμεύσεις μια θέση οδηγου σε κάποια ομάδα και ανα δύο Δευτέρες να παίρνεις μέρος στου αγωνες. Μια ακόμα επιλογή ειναι να αναλάβεις χρέη pit manager σε καποια ομαδα και να την καθοδηγεις την ημέρα του αγώνα ή να δεσμευσεις μια θεση test driver σε οποια ομαδα θα εχει διαθεσιμη θεση.

Σε καθε περίπτωση εμεις σου ευχόμαστε καλή διαμονή στο πρωτάθλημα μας! :salute
All right!!... Τhey're on our left, they're on our right, they're in front of us, they're behind us... they can't get away this time!

leon

Δημοσίευση από leon » Τρί Σεπ 10, 2013 1:32 am

Γεια σας και πάλι, ονομάζομαι Λεωνίδας και οι περισσότεροι με γνωρίζετε μιας και ήμουν μέλος από παλιά. Άρχισα να ασχολούμαι και πάλι με τα sim χρησιμοποιώντας τα για να δοκιμάζω κάποια πραγματάκια, και ψάχνωτας για κάποιο mod f1 για να κάνω κανέναν γρήγορο γύρο που και που, :P έπεσα και πάλι στο φόρουμ και είδα όλη αυτή την ανανέωση.

Να πω "καλορίζικο" λοιπόν και καλή συνέχεια. :D
Καλώς σας βρήκα

Άβαταρ μέλους
Silkman

Δημοσίευση από Silkman » Τρί Σεπ 10, 2013 1:59 pm

Να'σαι καλά Λεώ....και αντε να βολεψουν τα πραγματα να σε εχουμε και στους αγωνες ειτε ως οδηγο ή Pit manager...
All right!!... Τhey're on our left, they're on our right, they're in front of us, they're behind us... they can't get away this time!

Λάζαρος Καγιόγλου

Δημοσίευση από Λάζαρος Καγιόγλου » Τετ Σεπ 11, 2013 9:08 pm

Γεια σας παιδιά, είμαι ο Λάζαρος Καγιόγλου και ειμαι 17 χρονών. Κάποιοι ίσως να με θυμάστε γιατί είχα μπει και παλιά (ενα ενοχλητικο παιδακι που εκανε του κεφαλιου του.) Δεν θα υπαρχουν τετοια προβληματα πλεον καθως εμαθα πολλα. Τωρα σε σχεση με το simracing και rFactor εχω κανει εξασκηση και εχω σημετασχει σε καποια πρωταθληματα οπως το F1ROTE, F1MANIA, GPVWC (formula challenge, world sport series) και στο OGL. Αυτην την περιοδο τρεχω στο F1Mania και εμαθα οτι η F1axion τρεχει ακομα και ειπα να μπω! επειδη οι αγνωες ειναι δευτερα βραδυ μπορει να μην μπορω να τρεχω παντα οποτε δεν θα απαιτησω καποια θεση οδηγου...για αρχη ενας test driven αν αξιζω θα ειναι καλα...Καλως σας βρηκα!

Άβαταρ μέλους
Silkman

Δημοσίευση από Silkman » Τετ Σεπ 11, 2013 9:32 pm

Καλώς ήρθες Λάζαρε και πάλι λοιπον και καλή διαμονή.

Άβαταρ μέλους
Manosk69

Δημοσίευση από Manosk69 » Τετ Σεπ 11, 2013 9:52 pm

Καλώς ήρθατε Στέλιο,Λεωνίδα,Λάζαρε καλή διαμονή και...
χαρείτε το... :salute
:hellas

michael

Δημοσίευση από michael » Δευ Σεπ 16, 2013 8:13 pm

Αντε καλη αρχη παιδια.. αα ναι.. εμ ειμαι ο Μιχαλης απο 8εσσαλονικη για οσους με εχετε ξεχασει :P anyway δεν εχω το μοντ δεν εχω το παιχνιδι βασικα δεν εχω υπολογιστη οποτε.. τα λεμε σε κανα δυο χρονακια παλι :D

Άβαταρ μέλους
MrMaGiCoF1

Δημοσίευση από MrMaGiCoF1 » Τετ Οκτ 09, 2013 7:30 pm

Γεια σας πρώτα απ'όλα ονομάζομαι Βαγγέλης Σκούτας :D, είμαι καινούριος εδώ
έτρεχα σε πρωταθλήματα f1 αλλά φέτος θα ήθελα να αναλάβω ένα νέο ρόλο όχι αυτόν του οδηγού αλλά του pit manager :)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Fugitiv3R την Τετ Οκτ 09, 2013 7:47 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Γράφουμε μόνο με ελληνικούς χαρακτήρες, όχι greeklish

Άβαταρ μέλους
Fugitiv3R

Δημοσίευση από Fugitiv3R » Τετ Οκτ 09, 2013 7:50 pm

Καλώς ήρθες Βαγγέλη και καλή διαμονή! Φρόντισε να κατεβάσεις όλα τα αρχεία που χρειάζεσαι για να συνδεθείς στον server και να σε γνωρίσουμε από κοντά!
"Τελικά η πραγματικότητα είναι η υποκειμενική αντίληψη των πραγμάτων και ο καθένας ζει μέσα σε αυτήν που του αρμόζει"

Άβαταρ μέλους
Silkman

Δημοσίευση από Silkman » Τετ Οκτ 09, 2013 9:10 pm

Καλως ηρθες Βαγγελη και καλη διαμονη. Ομαδες χωρις πιτ μανατζερ υπαρχουν αρκετες οποτε σιγουρα καποιος θα σε "Τσιμπησει!"
Σε περιμενουμε και στο TS για να γνωριστεις με ολα τα παιδια.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Καλώς Ήρθατε”