Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!

Γνωριμία με την F1aXion και τα μέλη της
Άβαταρ μέλους
padakoys
Επικοινωνία:

Re: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!

Δημοσίευση από padakoys » Κυρ Νοέμ 18, 2018 6:43 pm

TheoRacer έγραψε:
Κυρ Νοέμ 18, 2018 6:21 pm
Καλησπερα σε ολα τα παιδια. Ονομαζομαι Θεοδωρος Εζιρογλου, ειμαι απο Θεσσαλονικη, και ειχα παρευρεθει μερικα χρονια πριν στην F1 Axion για μια σεζον. Θα ηθελα να επιστρεψω μετα απο αρκετο καιρο σαν δοκιμαστης test driver η οδηγος, αν υπαρξει διαθεσιμο seat. Πρωτου ομως ολα αυτα, θα ηθελα να εκφρασω ενα μεγαλο ΣΥΓΝΩΜΗ σε ολα τα μελη του F1 Axion, καθως και με οσους ειχα ερθει σε αντιπαραθεση, και να ξεκινησουμε απο την αρχη. Ευχαριστω πολυ τον Ιορδανη Αθανασιαδη, καθως και τον Λευτερη Αξιωτη, που με ξανα υποδεχτηκανε. Καλη αγωνιστικη σεζον.
Ξανά καλώς ήρθες Θεόδωρε! Ότι χρειαστείς σε θέμα σεταπ συστήματος ,simracing tools κλπ μη διστάσεις να στείλεις προσωπικό μήνυμα εδώ.
Καλή νέα αρχή.
ING name: Constantine Papadimitriou
Πρωτάθλημα: F1 ( williams )
Team: KERBINATORS 1st constructors championship 2017-2018

Άβαταρ μέλους
Silkman
Διαχειριστής
Διαχειριστής

Δημοσίευση από Silkman » Δευ Νοέμ 19, 2018 1:05 pm

Kαλώς ήρθε πάλι Θοδωρή. Προς τιμήν σου και δεκτή η συγνώμη. Ο Κωνσταντίνος Παπαδημητρίου (padakoys) ειναι υπευθυνος υποδοχης νεων μελων οποτε οτι χρειαστεις απευθυνεσαι εκει. Για την συμμετοχη σου θα σου προτεινα να πας στα σχετικα τοπικ και να εκδηλωσεις ενδιαφερον για να μπεις στη λιστα με τη σειρα προτεραιοτητας.
All right!!... Τhey're on our left, they're on our right, they're in front of us, they're behind us... they can't get away this time!

Άβαταρ μέλους
TheoRacer
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από TheoRacer » Τρί Νοέμ 20, 2018 10:12 pm

Silkman έγραψε:
Δευ Νοέμ 19, 2018 1:05 pm
Kαλώς ήρθε πάλι Θοδωρή. Προς τιμήν σου και δεκτή η συγνώμη. Ο Κωνσταντίνος Παπαδημητρίου (padakoys) ειναι υπευθυνος υποδοχης νεων μελων οποτε οτι χρειαστεις απευθυνεσαι εκει. Για την συμμετοχη σου θα σου προτεινα να πας στα σχετικα τοπικ και να εκδηλωσεις ενδιαφερον για να μπεις στη λιστα με τη σειρα προτεραιοτητας.
Σε ευχαριστω πολυ Λευτερη, φυσικα και θα δηλωσω ενδιαφερον για να μπω στην λιστα, αλλα εχω χαθει λιγο στο φορουμ και δεν ξερω που πρεπει να παω να δηλωσω, εστειλε pm στον Κωστα Παπαδημητριου, ωστε να με κατατοπισει.
"Life is measured in achievement, not in years alone" - Bruce McLaren

cuprakias

Δημοσίευση από cuprakias » Τρί Νοέμ 27, 2018 10:52 am

Καλησπέρα σας.
Το ονομά μου είναι Γιωργος Μπουρας ειμαι 32 χρονων και μένω στην καλαματα, θα ηθελα να συμμετάσχω σε practice και αν μπορω σε αγωνες F1 .
Πρωτη φορα ασχολούμαι με sim και γενικα f1..
Θα ηθελα να ευχαριστησω τα παιδια που με βοηθησαν και ιδιαιτερα τον Κωστα Παπαδημητριου που εφαγε ωρες να μου εξηγησει το παιχνιδι και να μου ρυθμίσει τον εξοπλισμο μου.

Άβαταρ μέλους
Silkman
Διαχειριστής
Διαχειριστής

Δημοσίευση από Silkman » Τρί Νοέμ 27, 2018 11:08 am

Kαλημέρα Γιώργο και καλως ηρθες! Ο σερβερ ειναι ανοιχτος 24/7. Μπορεις να μπαινεις για practice οσο πιο συχνα μπορεις και προς ωρας μπορεις να μπεις ως reserve driver σε καποια ομαδα ωστε σε τυχον απουσια οδηγου να τρεξεις για λογαριασμο του. Θα πρεπει να δεις τις συμμετοχες πως εχουν και να εκδηλωσεις ενδιαφερον σε ποια ομαδα θα ηθελες να μπεις ως reserve driver.
Εφοσον οδηγος αποχωρησει απο το πρωταθλημα οι reserve drivers εχουν δικαιωμα να παρουν τη μονιμη θεση με βαση τη σειρα προτεραιοτητας που εκδηλωσαν ενδιαφερον.
Ξεκινα practice να συνηθιζεις λιγο το μοντ και το simracing και με το καλο να σε εχουμε και στην πιστα μαζι μας! :salute
All right!!... Τhey're on our left, they're on our right, they're in front of us, they're behind us... they can't get away this time!

Άβαταρ μέλους
Sonic_88

Δημοσίευση από Sonic_88 » Τρί Νοέμ 27, 2018 3:54 pm

Χαιρετώ την ομαδα της F1Axion.
Ονομάζομαι Παναγιώτης.
Ασχολούμαι αρκετα χρονια με το online racing ομως στο play station.
Κατα τυχη παρακολουθησα τον πρώτο αγωνα GT3 της F1Axion στο Panorama.
Αυτο ηταν αρκετό (μαζι και με την παρότρυνση του Αντώνη Παπαρινοπουλου ο οποιος με βοήθησε και στο στήσιμο του PC και τον ευχαριστώ) ωστε να μπω στην σκεψη αντικαταστασης της κονσολας με PC.
Ειμαι μελος μιας ομαδας που δημιουργήθηκε στην κοινότητα του Play Station και ονομάζεται Omega Racing Team.
Μαζι με εμενα λοιπόν μετακινήθηκαν ακομα 5 άτομα και σιγα σιγα θα ακολουθήσουν και οι υπόλοιποι. (Το στήσιμο ενος PC κοστίζει αρκετά δυστυχώς οποτε χρειάζεται χρόνος...).
Απ'οτι εχω δει ολες οι θεσεις για το πρωτάθλημα GT3
είναι πιασμένες. Δεν γνωρίζω τι διαδικασία ακολουθείτε ωστε να εντάξετε κάποιον στο πρωτάθλημα.
Θα ήθελα να λάβω μέρος αν προκυψει καποια θεση. Εχουμε φτιαξει εναν σερβερ ωστε να κάνουμε προπόνηση σε πιστες και συνθήκες αντίστοιχες του πρωταθλήματος σας. Ο σερβερ ονομάζεται Omega Racing Team και ο κωδικος είναι omegArAcer. Οποτε θα ηταν χαρα μας να κάνουμε προπονηση παρεα και να γνωριστούμε.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Sonic_88 την Τρί Νοέμ 27, 2018 4:07 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Silkman
Διαχειριστής
Διαχειριστής

Δημοσίευση από Silkman » Τρί Νοέμ 27, 2018 4:04 pm

Καλως ήρθες Παναγιώτη και καλη διαμονη. Ναι μεν οι θεσεις ειναι συμπληρωμενες αλλα σχεδον παντα υπαρχουν απουσιες και καποις φορες και αποχωρησεις. Επομενως θα σου προτεινα να δεις τη λιστα συμμετοχων στο καθε πρωταθλημα και σε οποιο απο αυτα σε ενδιαφερει να παρεις μερος να δηλωσεις αν θες να μπεις reserve driver καπου και παραλληλα να προετοιμαζεσαι ωστε αν τυχει ενδεχομενο απουσιας ή αποχωρησης να σου εχει κατοχυρωθει σειρα προτεραιοτητας στη λιστα.

Άβαταρ μέλους
padakoys
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από padakoys » Τρί Νοέμ 27, 2018 9:33 pm

Sonic_88 έγραψε:
Τρί Νοέμ 27, 2018 3:54 pm
Χαιρετώ την ομαδα της F1Axion.
Ονομάζομαι Παναγιώτης.
Ασχολούμαι αρκετα χρονια με το online racing ομως στο play station.
Κατα τυχη παρακολουθησα τον πρώτο αγωνα GT3 της F1Axion στο Panorama.
Αυτο ηταν αρκετό (μαζι και με την παρότρυνση του Αντώνη Παπαρινοπουλου ο οποιος με βοήθησε και στο στήσιμο του PC και τον ευχαριστώ) ωστε να μπω στην σκεψη αντικαταστασης της κονσολας με PC.
Ειμαι μελος μιας ομαδας που δημιουργήθηκε στην κοινότητα του Play Station και ονομάζεται Omega Racing Team.
Μαζι με εμενα λοιπόν μετακινήθηκαν ακομα 5 άτομα και σιγα σιγα θα ακολουθήσουν και οι υπόλοιποι. (Το στήσιμο ενος PC κοστίζει αρκετά δυστυχώς οποτε χρειάζεται χρόνος...).
Απ'οτι εχω δει ολες οι θεσεις για το πρωτάθλημα GT3
είναι πιασμένες. Δεν γνωρίζω τι διαδικασία ακολουθείτε ωστε να εντάξετε κάποιον στο πρωτάθλημα.
Θα ήθελα να λάβω μέρος αν προκυψει καποια θεση. Εχουμε φτιαξει εναν σερβερ ωστε να κάνουμε προπόνηση σε πιστες και συνθήκες αντίστοιχες του πρωταθλήματος σας. Ο σερβερ ονομάζεται Omega Racing Team και ο κωδικος είναι omegArAcer. Οποτε θα ηταν χαρα μας να κάνουμε προπονηση παρεα και να γνωριστούμε.
Καλώς ήρθες Παναγιώτη, αν τυχόν αποφασίσεις και για F1 μη διστάσεις να ζητήσεις βοήθεια από μένα. Καλή διαμονή και πάνω από όλα καλή διασκέδαση. Φίλος του Αντώνη και εγώ.
ING name: Constantine Papadimitriou
Πρωτάθλημα: F1 ( williams )
Team: KERBINATORS 1st constructors championship 2017-2018

fotislab

Δημοσίευση από fotislab » Παρ Νοέμ 30, 2018 4:53 pm

Καλησπέρα παιδιά,
είδα την ομάδα στο facebook τυχαία και μου τράβηξε το ενδιαφέρον. Είμαι ο Φώτης, αρχάριος από πολύ έως πάρα πολύ. Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με το rf2 παρά μόνο με το τίτλο της f1 που βγαίνει κάθε χρόνο από την ημέρα που μου έκαναν δώρο μια g29 και αυτό σε επίπεδο να σκοτώσω την ώρα μ. θέλω να σεταρω σιγά σιγά το rf2 για να εξασκηθώ, μου φαίνεται λίγο βουνό τώρα αλλά θα βγάλω άκρη. :titanic Θα χαρώ να παρακολουθησω μαζί σας τα της ομάδας και να μάθω πράγματα και κάποια στιγμή να καταφέρω να βοηθήσω η να συμμετάσχω με όποιο τρόπο μπορω. :beer

Mike_S

Δημοσίευση από Mike_S » Παρ Νοέμ 30, 2018 10:49 pm

Καλησπέρα σε όλη την ομάδα.
Λέγομαι Μιχάλης Σωτήρχος και ασχολιουμουν με το online racing αρκετα ερασιτεχνικά σε PS4 ένα χρόνο τώρα. Από τότε που ειδα την ομάδα σας και το πρωτάθλημα GT3 κόλλησα φανατικά και πριν λίγες μέρες έστησα το PC μου ώστε να μπορώ να λάβω μέρος κάποια στιγμή μαζί σας σε πιο επαγγελματικό επίπεδο. Μπράβο σε όλους για το μεράκι και την αγάπη σας σε αυτό το online sport...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Καλώς Ήρθατε”