Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!

Γνωριμία με την F1aXion και τα μέλη της
Άβαταρ μέλους
Kostas Galanomatis

Re: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!

Δημοσίευση από Kostas Galanomatis » Τετ Αύγ 14, 2019 11:44 pm

Καλώς ήρθατε παιδιά! Γενικά είναι περίοδος ανάπαυλας για την κοινότητα. Ωστόσο, θα υπάρχουν νέα σχετικά με τα καινούργια πρωταθλήματα μας μέσα στο μήνα...Τα πρωταθλήματα μας ξεκινάνε συνήθως Οκτώβριο! Καλή διαμονή!
"People never change. They just become more of who they really are." -Dr.House

Sargi

Δημοσίευση από Sargi » Πέμ Αύγ 15, 2019 11:03 am

Καλός ήρθατε και καλή αρχή παιδιά!

Όποιος χρειαστεί βοήθεια στο Assetto Corsa για το πώς βάζει κάποιος mods, πώς να μπει στη πίστα, πώς να στήσει τιμόνι κτλ ας μου στείλει μήνυμα να κανονίσουμε συνάντηση στο team speak.

Άβαταρ μέλους
Oxide

Δημοσίευση από Oxide » Παρ Σεπ 20, 2019 9:31 pm

Καλησπέρα σε όλους!Ονομάζομαι Christian Grzybowski. Έχω χρόνια που ασχολούμαι με το sim racing κυρίως casual αλλά έχω τρέξει και σε διάφορα πρωταθλήματα στο παρελθόν με την πιο πρόσφατη ενασχόληση μου ως μέλος μιας κοινότητας που είχαμε στο thelab.gr σχετικά με το assetto corsa. Κάποιοι ίσως με ξέρουν απο εκεί,κάποιοι ίσως απο παλιότερα στο Nkpro με το ίδιο Nickname-real name. Θέλω να συμμετέχω πάλι σε κάτι σοβαρό γιαυτό και σας κουβαλήθηκα :P Είμαι αρκετά competitive τύπος αλλά πάντα στα πλαίσια του fair play που είναι ο νούμερο ένα κανόνας μου.Ευχαριστώ πολύ,καλός σας βρήκα.

SotirisM

Δημοσίευση από SotirisM » Παρ Σεπ 20, 2019 9:57 pm

@Oxide Καλώς ήρθες Christian! Θα βρεις αρκετούς εδώ από την "παλιοπαρέα" ;)

Άβαταρ μέλους
Silkman

Δημοσίευση από Silkman » Σάβ Σεπ 21, 2019 12:47 pm

Oxide έγραψε:
Παρ Σεπ 20, 2019 9:31 pm
Καλησπέρα σε όλους!Ονομάζομαι Christian Grzybowski. Έχω χρόνια που ασχολούμαι με το sim racing κυρίως casual αλλά έχω τρέξει και σε διάφορα πρωταθλήματα στο παρελθόν με την πιο πρόσφατη ενασχόληση μου ως μέλος μιας κοινότητας που είχαμε στο thelab.gr σχετικά με το assetto corsa. Κάποιοι ίσως με ξέρουν απο εκεί,κάποιοι ίσως απο παλιότερα στο Nkpro με το ίδιο Nickname-real name. Θέλω να συμμετέχω πάλι σε κάτι σοβαρό γιαυτό και σας κουβαλήθηκα :P Είμαι αρκετά competitive τύπος αλλά πάντα στα πλαίσια του fair play που είναι ο νούμερο ένα κανόνας μου.Ευχαριστώ πολύ,καλός σας βρήκα.
Καλώς ήρθες Christian! Καλη διαμονή, καλούς αγώνες!
All right!!... Τhey're on our left, they're on our right, they're in front of us, they're behind us... they can't get away this time!

Άβαταρ μέλους
Kostas Galanomatis

Δημοσίευση από Kostas Galanomatis » Σάβ Σεπ 21, 2019 8:08 pm

Καλώς ήρθες στην τρελοπαρέα φίλε @Oxide ! Ανυπομονώ για την ώρα που θα χρειαστούν οι παρουσιαστές να πουν το όνομά σου στο Live (χωρίς παρεξήγηση :beer ) !
"People never change. They just become more of who they really are." -Dr.House

Άβαταρ μέλους
Oxide

Δημοσίευση από Oxide » Σάβ Σεπ 21, 2019 11:21 pm

Σας ευχαριστώ πολύ για το θερμό καλωσόρισμα :) Κώστα,σαν νέο μέλος αν αγωνιστώ,θα είναι στη κατηγορία gt4 η οποία αν δε κάνω λάθος δεν έχει live streaming,σωστά?
Σε περίπτωση που κάνω λάθος απλά σας γράφω ολόκληρο το ονοματεπώνυμο μου στα ελληνικά :) Γκζιμπόφσκι Χρίστιαν :salute

jimious

Δημοσίευση από jimious » Παρ Οκτ 04, 2019 9:22 pm

Πολύ καλησπέρα σας , είμαι ο Δημήτρης από Θεσσαλονίκη καινούριος στο "σπορ" του sim racing και από βδομάδα πιστεύω πως θα είμαι κομπλέ από setup ώστε να μπορώ να κάνω κάνα γύρο μαζί σας . Οποιαδήποτε βοήθεια για εγκατάσταση mods etc και γενικότερα πάνω στο rfactor 2 είναι πάντα καλοδεχούμενη.

Άβαταρ μέλους
Manosk69

Δημοσίευση από Manosk69 » Παρ Οκτ 04, 2019 9:38 pm

Καλησπέρα Δημήτρη...Καλώς ήρθες στη παρέα μας,καλή διαμονή και σε περιμένουμε στις πίστες για τρελές μάχες,
μπες στο ts...σίγουρα κάποιον αρμόδιο θα βρεις για όποια βοήθεια χρειαστείς :beer :beer :salute

Άβαταρ μέλους
Manosk69

Δημοσίευση από Manosk69 » Παρ Οκτ 04, 2019 9:42 pm

Oxide έγραψε:
Σάβ Σεπ 21, 2019 11:21 pm
Σας ευχαριστώ πολύ για το θερμό καλωσόρισμα :) Κώστα,σαν νέο μέλος αν αγωνιστώ,θα είναι στη κατηγορία gt4 η οποία αν δε κάνω λάθος δεν έχει live streaming,σωστά?
Σε περίπτωση που κάνω λάθος απλά σας γράφω ολόκληρο το ονοματεπώνυμο μου στα ελληνικά :) Γκζιμπόφσκι Χρίστιαν :salute
Καλώς ήρθες Christian,καλή διαμονή και εύχομαι να έχουμε Live στο GT4 με Μποζινάκη speaker... :banana :salute

Απάντηση

Επιστροφή στο “Καλώς Ήρθατε”