Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!

Γνωριμία με την F1aXion και τα μέλη της
Απάντηση
dragon66

Re: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!

Δημοσίευση από dragon66 » Τρί Φεβ 04, 2014 10:29 pm

Συγνωμη για το οφφ τοπικ αλλα εχετε δει τα μυνηματα που εχω στειλει για να παρω μερος? Αν ναι παρακαλω απαντηστε για το τι να κανω.

Ευχαριστω

jimke2

Δημοσίευση από jimke2 » Πέμ Ιουν 26, 2014 10:08 pm

hello
να μαι και εγώ, μετά από 7 μήνες που σας "ξέρω" αποφάσισα τελικά να κάνω μια δοκιμή.
Με τα φόρουμ έχω να ασχοληθώ πολλά χρόνια, περισσότερο με ενδιαφέρει να οδηγώ πάρα να γράφω και να μιλάω. Κάποιοι με ξέρουν ήδη από το steam, το twitch ή ως όνομα, κάποιοι άλλοι έχουν τρέξει μαζί μου. Δεν έχω πάρει πότε μέρος σε επίσημη διοργάνωση όποτε βιογραφικό δεν έχω (δεν γράφω εδώ τα παιχνίδια και sim που έχω οδηγήσει γιατί δεν θα χωρέσουν σε μια σελίδα) Αυτά .... εύχομαι να τα πούμε μέσα στην πιστά.....

:n1

Άβαταρ μέλους
Silkman

Δημοσίευση από Silkman » Παρ Ιουν 27, 2014 9:17 am

Καλώς ήρθες Jim (θα υποθέσω οτι σε λένε).
Τσεκαρε την ενότητα Events, θα βρεις οτι χρειάζεσαι.

Με τα φόρα μπορει να μην τα πηγαίνεις καλα, αλλά κανε τον κόπο να το τσεκάρεις συχνά καθως θα βρείς χρήσιμες πληροφορίες για τους αγώνες GT και όχι μόνο.
Καλή διαμονή!
All right!!... Τhey're on our left, they're on our right, they're in front of us, they're behind us... they can't get away this time!

Armada

Δημοσίευση από Armada » Δευ Σεπ 22, 2014 10:31 pm

Γεια σας παλιοί συμμαθητές.....τα πρώτα λόγια τα γράφω σήμερα για σας.... κι όποιος θελήσει για να βρει ένα χαμένο αδελφό ένα παλιό του φίλο.....

...Ας πάρει μιαν ανηφοριά......ώπα αυτό δεν πάει εδώ....

Ώπα ώπα....ενοοώ τέρμα τα γκάζιαααααααααααααααα.........κουφαλίτσες όσο παίξατε παίξατε τόσο καιρό...... ήρθε ο καιρός σας...... Η Αρμάδα έπιασε πάλι λιμάνι......

Τα παιχνίδια τελειώσανε......τα κεφάλια μέσα......έχετε πολλή δουλειά για φέτος...... μου μυρίζει λάστιχο καμμένο.....να πάρει.....ωρέ ποιός πέταξε λάστιχο στα κάρβουνα.....πάει το ψητό......

Έλα λέω πάτα γκάζι.......... ώπα φρένο.....αρκετά......

Τάδε έφη Armada.....ή απλά Γεώργιος......έτσι για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεότεροι.....

:band :n1 :priest

Άβαταρ μέλους
Fugitiv3R

Δημοσίευση από Fugitiv3R » Δευ Σεπ 22, 2014 10:34 pm

Αυτά είναι...!!!! Welcome back! :hellas :priest
"Τελικά η πραγματικότητα είναι η υποκειμενική αντίληψη των πραγμάτων και ο καθένας ζει μέσα σε αυτήν που του αρμόζει"

Άβαταρ μέλους
Kostas Galanomatis

Δημοσίευση από Kostas Galanomatis » Δευ Σεπ 22, 2014 10:35 pm

Welcome Back Old New Guy!!! :respect :beer :respect
"People never change. They just become more of who they really are." -Dr.House

Άβαταρ μέλους
Silkman

Δημοσίευση από Silkman » Δευ Σεπ 22, 2014 11:18 pm

Αν δεν δω το σχετικο κρανος να γυριζει στην πιστα, δεν πιστευω τιποτα!!!
All right!!... Τhey're on our left, they're on our right, they're in front of us, they're behind us... they can't get away this time!

Armada

Δημοσίευση από Armada » Τρί Σεπ 23, 2014 6:42 pm

Silkman έγραψε:Αν δεν δω το σχετικο κρανος να γυριζει στην πιστα, δεν πιστευω τιποτα!!!
Αυτό και παλαιότερα σου ήταν δύσκολο να το δεις...... συνήθως το ωστικό κύμα ένιωθες όταν πέρναγα και κοιτούσες επάνω να δεις ποιός πετάει..... :banana

Μου πήρε 3-4 χρόνια να επιστρέψω ....βλέπεις έχασα και το λογαριασμό.....για να τα στήσω και να μπω σε cockpit με βλέπω να παίρνει 6-7 χρονάκια....οπότε μη φοβάσαι.....έχεις ελπίδες ακόμη.... :lol

Ελευθέριε σοφέ.....κι εγώ σ΄αγαπάω.... :beer

Πάμε McLaren ωρέ ή Mercedes να τα σαρώσουμε όλα;.......(τρόπος του λέγειν έτσι μη τα παίρνεις τοις μετρητοίς....)

Για να τρέξω εγώ έτσι όπως είμαι θα πρέπει να με παίξετε σε FastForward για να φανεί ότι πάω κανονικά... :lol:

Για να δούμε για να δούμε..... :priest

υ.γ: Που είναι ο Spooky ωρέ με το respect....το βγάλατε ?

Άβαταρ μέλους
Fugitiv3R

Δημοσίευση από Fugitiv3R » Τρί Σεπ 23, 2014 8:30 pm

Armada έγραψε:
υ.γ: Που είναι ο Spooky ωρέ με το respect....το βγάλατε ?
Όσο χρησιμοποιείς ξένα σημεία στίξης δε θα επιστρέψει.... :behave
"Τελικά η πραγματικότητα είναι η υποκειμενική αντίληψη των πραγμάτων και ο καθένας ζει μέσα σε αυτήν που του αρμόζει"

Armada

Δημοσίευση από Armada » Τρί Οκτ 07, 2014 9:52 pm

Silkman έγραψε:Αν δεν δω το σχετικο κρανος να γυριζει στην πιστα, δεν πιστευω τιποτα!!!
Ready.....man..... Silkman..... Το τιμόνι λείπει......το κράνος δε βλέπω κι ανησυχώ.....

Μέχρι κι ο server με ανέχτηκε....και δεν μου έβγαλε τίποτε.....καλή υποδοχή θα έλεγα....μετά από τόσο καιρό.....του έλειψα...... :lol

Όσο παίξατε παίξατε.... Armada's rules...... :priest

Απάντηση

Επιστροφή στο “Καλώς Ήρθατε”