01 Αυστραλία

1. Κώστας Κόντος
2. Μάνος Κούλης
Pit Manager/Reserve Driver: Μάνος Μουτζουγιάννης
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
General lee

01 Αυστραλία

Δημοσίευση από General lee » Τετ Οκτ 04, 2017 10:53 am

Q:Για κάποιο λόγο δεν μπορούσα να βγάλω γύρω και έκανα και κάποια λάθη.

R:καλή εκκίνηση στην κ4 είδα στον αέρα ένα μονοθέσιο να έρχεται κατά πάνω μου ευτυχώς το απέφυγα,
Γενικά στον αγώνα πήγα πολύ συντηρητικά με βοήθησε πολύ ο pit manager ο Μάνος είναι μια πολύ καλή βοήθεια.
Με την κατανάλωση μπλέχτηκα πολύ και δεν ήξερα αν βγει ο αγώνας εντάξει πρώτος αγώνας ήταν δοκιμαστικος στον επόμενο θα πάμε πιο ψαγμένοι ήθελα να μπω στους βαθμούς αλλά για κάποιο λόγο δεν είχα ρυθμό πάμε Κίνα και βλέπουμε..
Μπράβο στα παιδιά στο βάθρο και σε αυτούς που τερμάτισαν.
POWER. A BEAUTIFUL THING.
#22 HAF Racing Team
#01 General Lee
Κόντος Κωνσταντίνος

Άβαταρ μέλους
Manosk69

Δημοσίευση από Manosk69 » Παρ Οκτ 06, 2017 9:59 pm

Q εκτός τόπου και χρόνου,αλλού πατούσα αλλού βρισκόμουν και λογικά έμεινα εκτός Q2

Στον αγώνα ξεκίνησα καλά στην εκκίνηση,πέρασα από την Κ1 πολύ προσεκτικά και κρατήθηκα στην δεξιά πλευρά για την Κ3.
Μπαίνουμε πλάι πλάι με τον Στέλιο στην Κ3 και ξαφικά βλέπω τον Μάκη κάθετα στην πίστα και να σκάω πάνω του.
Ζημιά στην μπροστινή ανάρτηση και η αεροτομή στα πουλιά :byebye
Εκεί τελείωσαν οι όποιες προσδοκίες για δεκάδα...καθώς βγήκα από τα πιτ στην 17η θέση και ακριβώς πίσω μου τον Μάκη.
Δώσαμε ωραία μάχη εγω με τα soft και ο Μάκης με ultra νομίζω.
Τον κράτησα αρκετούς γύρους πίσω μου...άλλωστε ήταν ο μόνος που μπορούσα να δώσω μάχη και να μην είναι ο αγώνας μου ανιαρός και βαρετός.

Από εκεί και πέρα ο pitmanager προσπάθησε να αναπροσαρμόσει την στρατηγική μου και να κάνω σταθερόυς γύρους,να με ενημερώνει συνέχεια για την κατανάλωση και μέχρι πόσο να πιέσω και ότι είναι να έρθει θα έρθει.

Για αρχή ο Μούτζο έκανε καλή δουλειά...θα βρούμε σίγουρα πολύ σύντομα κώδικα επικοινωνίας που θα μας βοηθήσει στην στρατηγική του κάθε αγώνα...και εν=μένα και τον teamate μου.

Μπράβο σε όλα τα παιδιά για τις μάχες που έδωσαν...πιστεύω ότι όλοι το ευχαριστήθηκαν και η συνέχεια αναμένετε συναρπαστική.

在中國的任命將會親臨中國人....

Khaleesi

Δημοσίευση από Khaleesi » Τρί Οκτ 10, 2017 9:41 am

εγώ πάντως κινέζικα τα βλεπω.... :banana :banana

Άβαταρ μέλους
Manosk69

Δημοσίευση από Manosk69 » Τρί Οκτ 10, 2017 9:17 pm

κι εγω το ίδιο...κινέζικα τα βλέπω :crazy3

Απάντηση

Επιστροφή στο “Haas”