06 Μονακό

1. Κώστας Κόντος
2. Μάνος Κούλης
Pit Manager/Reserve Driver: Μάνος Μουτζουγιάννης
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
General lee

06 Μονακό

Δημοσίευση από General lee » Τετ Δεκ 06, 2017 1:18 pm

Q: είχα λίγο απόσταση από την δεκαδα P12

R: εκκίνηση καλά πρώτη στροφή έγινε πάλι ο κακός χαμός βγήκα αλώβητος πολύ γλύψιμο μπαντιερα ανέβαινα σίγα σίγα θέσεις λόγω ατυχήματων αλλά στον Μονακό δεν συγχωρείται το λάθος έκανα 5 πιτ στοπ.
Στον 26 γύρω ήταν ο Κατελας πίσω μου μου άναψε μπλε σημαία έκανα δεξιά για να με πέραση αλλά μάλλον πήγα να τον αφήσω σε λάθος σημείο έτσι πως είδα το replay τρόμαξε πάτησε τα φρένα στο ύψωμα της στροφής και ήρθε επάνω μου συγγνώμη για αυτό δεν το ήθελα να χαλάσω τον αγώνα του.
Έκανα λάθη και στράβωσε και της τρεις αναρτήσεις μου και πήγα έτσι μέχρι τον τερματισμό έκανα υπομονή και εκμετάλλευτικα της εγκατάλειψης τον άλλων για να τερματισω στην πέμπτη θεσει πάρα πολύ κουραστικός αγώνας.
Κρίμα για τον Μάνο που δεν τερμάτισε του έτυχε ατυχία πάλι.
Μπράβο για τον πιτ Μάνο για την βοήθεια του και μπράβο σε όλα τα παιδιά που τερμάτισαν σε αυτόν τον κουραστικο αγώνα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος General lee την Τετ Δεκ 06, 2017 2:46 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
POWER. A BEAUTIFUL THING.
#22 HAF Racing Team
#01 General Lee
Κόντος Κωνσταντίνος

Άβαταρ μέλους
Manosk69

Δημοσίευση από Manosk69 » Τετ Δεκ 06, 2017 2:08 pm

Απλά δεν έχω λόγια για ένα αγώνα που θα μπορούσα να έχω εναν πολύ καλό τερματισμό αλλά η συγκιρία και η ατυχία με έστειλαν από πολύ νωρίς στην εγκατάλειψη :veryangry

Κρίμα γιατί άφησα τσάμπα βαθμούς και γιατί η μάχη με τον Σπύρο θα μπορούσε να είχε εξελιχθεί καλύτερα.

Μπράβο στον teamate μου για την επιμονή του και την υπομονή του να τερματίσει ψηλά εκμεταλευόμενος τις επαφές των υπολοίπων :beer και έδωσε στην ομάδα πολύτιμους βαθμούς για την συνέχεια.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Haas”