Monza

#05: Αριστομένης Πανόπουλος
#06: Θάνος Κελεμπέκας
#07: Μάνος Μουντζουγιάννης
#08: Αλέξανδρος Πατούρας
Pit Manager: Σταύρος Μουζαΐδης
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Αριστομένης

Monza

Δημοσίευση από Αριστομένης » Τρί Μαρ 06, 2018 1:37 am

Άλλος ένας καταπληκτικός αγώνας σήμερα Τρίτη 5 Μαρτίου 2018..... Όλα ξεκινούν από το περίφημο κουαλι το οποίο πραγματικά ήταν Β Α Ρ Ε Τ Ο... πραγματικά όμως.... ο λόγος? Ένας γ@@@@ γύρος δε έβγαινε σωστά....Είχα κάνει πάρα πολύ λίγα χιλιόμετρα με άδειο ντεπόζιτο και μου φαινόταν κάπως το μονοθέσιο δε μπορούσα να το κρατήσω..... φτάνοντας λίγο πριν τον αγώνα ακούω και αυτή τη φωνή του Λευτέρη για το briefing και λέω εδώ είμαστε, κοιτάζω λίτρα αγώνα και περιμένω να μπω στη σχάρα εκίνησης... Ήταν τόσο βαρετά...απλά ήθελα να ξεκινήσει κατευθείαν το φανάρι πραγματικά δε ξέρω γιατί... κάνουμε το formation lap ζεσταίνω αρκετά καλά τα λάστιχα μου και τα φρένα μου και είμαι έτοιμος για εκίνηση. Είχα μια αρκετά ωραία εμπειρία από το gt3 αγώνα ΜΑΛΙΣΤΑ 2 φορές κιόλας ποιος τη χάρη μου δηλαδή και λέω Αριστομένη άστους να σπάσουν 1η στροφή και μετά σπαστους εσύ. Ξεκινάει το φανάρι 1ο 2ο 3ο 4ο 5ο κόκκινο φως σβήνουν όπα η καλή εκίνησηηηη.... Δε κράτησε για πολύ περνάω δε θυμάμαι 2 με 3 μονοθέσια και έρχονται τα 200 μέτρα πριν την κ1. ΤΟΤΕ έρχεται η φωνούλα απο το briefing και μου λέει φρέναρε πολύ ποιο πριν φρενάρεις συνήθως... ΝΑΙΙΙΙΙ αυτό έκανα..😭😭😭 . Αποτέλεσμα? Ότι είχα προσπεράσει τσουπ με πέρασε χαχαχαχαχαχα ωραία πράγματα. Και αφού περνάμε κ1 και κουτσά στραβά έχουμε πάρει 2 θέσεις? Δε θυμάμαι με ξαναπερνανε... πρωτότυπο πολύ, μα να με περνάνε? Τι λες τώρα? :crazy2 Τέλος πάντων μετά αποοοοοο 5 με 6 γύρους έρχεται και κάτι πολύ ευχάριστο πράγμα... ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΥ😲😲... Δεν θα με έφταναν τα καύσιμα 63 λίτρα με 2.7 κατανάλωση και δεενν ποτέ... Αλλά δε χρειάστηκε καν να με ανησυχεί αυτό το πρόβλημα γιατί στο 18 γύρο με περίμενε μια εκπληξούλα... Ήταν ο μποζινακης με τον temate μου Μάνο και πάλευαν για τη θέση εγώ ερχόμουν κύριος από πίσω τους χωρίς να κάνω κίνηση... (Δεν πρόλαβα) φτάνουμε στη 1η Λέσβο και ο μποζινακηςςς χάνει τον έλεγχο του μονοθέσιο.... το αστείο σε όλη αυτή την υπόθεση έλεγα μέσα μου μακάρι να γυρίσει ένας να περάσουμε να πάρουμε κανένα βαθμό παραπάνω happy looter φάση ... Και ναααα ήρθε και έδεσε χάνει τον έλεγχο και εγώ δε πρόλαβα ούτε να πατήσω φρένα τίποτα απολύτως με αποτέλεσμα έπεσα πάνω τουυ... δε πειράζει αγαπημένε Σπύρο στο είπα και στο fb δεν πειράζει αλήθεια όταν το έπαθα απλά γέλαγα, λεω δε πειράζει υπάρχει και ο 2ος αγώνας 😈😈😈
Φτάνει και ο 2ος υπεεεροχος αγώνας και ξεκινάω στην 12η θέση είχες μια θεά αστα να πάνε.... Κάνουμε πάλι το βαρετό formation lap θερμενουμε πίσω ελαστικά και φρένα και βάζουμε το υπέροχο μονοθέσιο μας στη σχάρα εκίνησης χωρίς κανένα πρόβλημα.... βγαινουν τα φώτα ξεκινάμε... φτάνουμε κ1 και πραγματικά οποίος ήταν μπροστά μου είχε άγιο... σταμάτησα στη κυριολεξία στο χιλιοστό περνάμε από εκεί φτάνουμε στο 2ο εσακι και τσουπ βλέπω τον Δάσκαλο στον αέρα δε ξέρω γιατί απλά προσπερνάω από τα δεξιά μου όμως υπάρχει ένα δαιμονικό μονοθέσιο με άσπρο και κόκκινο χρώμα και μπαίνει ΑΤΣΑΛΑ μέσα στη πίστα η μνήμη μου έφτασε θυμάται μέχρι την 1η Λέσβο από εκεί και πέρα λόγο βλακειας θα το έλεγα κάποιου οποιος και να είναι δε έχει σημασία απλά χάλασα τον αγώνα μου για να μην τον χτυπήσω και δυστυχώς χάλασα και τον αγώνα του πίσω μου και ζητάω πραγματικά συγνώμη γιαυτό... Πολλές φορές κάποιοι ονόματα δεν αξίζει να πω ξεχνούν το ποδαράκι τους κολλημένο στο γκαζι ούτε το αφήνουν ΟΥΤΕ πατάνε το 2ο πεταλ το οποίο αν θυμάμαι καλά λέγεται ΦΡΑΙΝΟΟ και βοηθά στη επιβράδυνση του μονοθεσιου... Τέλος πάντων.... είμαι τόσο άτυχος πραγματικά όμως που στο τέλος θα βγω ποιο κάτω από εκεί που πιστεύω πως αξίζει να είμαι και αυτό εξαιτίας του παράγοντα λαγκ οδηγικο λάθος η οτιδήποτε δε πειράζει, εύχομαι του χρόνου να πάω καλύτερα αν με βοηθήσει και το ζώδιο αγαπημένη μου καλιση... Τι να πω :drunk αυτά.....
Ο πόνος είναι προσωρινός. Μπορεί να διαρκέσει ένα λεπτό, ή μια ώρα, ή μια μέρα, ή έναν χρόνο, αλλά στο τέλος θα υποχωρήσει και κάτι άλλο θα πάρει τη θέση του. Αν όμως εγκαταλείψεις, αυτό διαρκεί για πάντα

Άβαταρ μέλους
Thanos Kele

Δημοσίευση από Thanos Kele » Τρί Μαρ 06, 2018 1:47 am

1ος Aγωνας:

Εκκινηση απο τα πιτ λογω ποινης. Δυνατη εκκινηση, δυνατος ρυθμος, αρκετα προσπερασματα, και ενα "flashback" του τι μπορει να γινει με δουλεια και αυτοπεποιθηση στις ικανοτιτες μας και στο μονοθεσιο

2ος Αγωνας:

Εκκινηση απο την 4η θεση. Συντηρητικη εκκινηση... Ενα συμβαν με τον Παναγι που με καθυστερησε και μου προκαλεσε ζημια αρκετη για να επηρεασει τον αγωνα μου. Στο τελος σκληρη μαχη με τον Παπαρινοπουλο και χανουμε την θεση στον τελευταιο γυρο μετα απο ενα μικρο σμπροξιμο απο πλευρας Παπαρινοπουλου

Conclusion: WE ARE HERE TO FIGHT!

Khaleesi

Δημοσίευση από Khaleesi » Τρί Μαρ 06, 2018 1:51 pm

Αριστομένης έγραψε:
Τρί Μαρ 06, 2018 1:37 am
εύχομαι του χρόνου να πάω καλύτερα αν με βοηθήσει και το ζώδιο αγαπημένη μου καλιση... Τι να πω :drunk αυτά.....
Αγαπημένο μου Λιοντάρι άκουσα μια έκκληση βοήθειας και ήρθα να σε ανεβάσω λίγο...Τι του χρόνου αγαπημένο μου αιλουροειδές???? Τι ηττοπάθεια ειναι αυτή? Α ΠΑ ΡΑ ΔΕ ΚΤΟ!!! Για σύνελθε λίγο τεράστιο Γατί μου και πάρε λίγο τα πάνω σου...γιατί ας μην ξεχνάμε ότι ακόμα και όταν ένας Λέων δεν βγαίνει πρώτος ΠΑΝΤΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ!!! Μάλιστα κύριε! Είναι δυνατόν ο βασιλιάς των ζωδίων να κάνει κάτι λιγότερο? Μπορεί να βγεις τελευταίος αλλά όλοι θα σε θυμούνται για την ομορφιά, την εξυπνάδα σου και την λάμψη που εκπέμπεις!!! (Η αλήθεια ειναι ότι τα άστρα σπάνε λίγο πλάκα με τα Λιοντάρια τα τελευταία 2 χρόνια αλλά σύμφωνα με καλά εξακριβωμένες πληροφορίες απο αυτό τον μήνα και μετά τα πράγματα αρχίζουν να αλλάζουν προς το καλύτερο!) Αριστομένη μου ετοιμάσου να τους θαμπώσεις!!!!!
Με εκτίμηση
Η Αιώνια Οπαδός σου
Khaleesoula

Άβαταρ μέλους
Αριστομένης

Δημοσίευση από Αριστομένης » Τρί Μαρ 06, 2018 4:06 pm

ΧΑΧΑΧΑ είσαι απιστευτη χαχαχα. Σε ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη που μου δίνεις το χρειάζομαι
Ο πόνος είναι προσωρινός. Μπορεί να διαρκέσει ένα λεπτό, ή μια ώρα, ή μια μέρα, ή έναν χρόνο, αλλά στο τέλος θα υποχωρήσει και κάτι άλλο θα πάρει τη θέση του. Αν όμως εγκαταλείψεις, αυτό διαρκεί για πάντα

Άβαταρ μέλους
Vasilis Ampatzidis

Δημοσίευση από Vasilis Ampatzidis » Τετ Μαρ 07, 2018 6:51 pm

Ποια ειναι η πρωτη Λεσβος; Και ποια η δευτερη; Εγω μια λεσβο ξερω
#FernandoAlonso14

Άβαταρ μέλους
Αριστομένης

Δημοσίευση από Αριστομένης » Τετ Μαρ 07, 2018 6:52 pm

χζαχαχαχαχα λεσμο ηθελα να γραψω

Απάντηση

Επιστροφή στο “MONSTER ENERGY RACING TEAM”