Δηλώσεις Αγώνα

Q: 15mins και R: 60mins +1Lap.

Συντονιστής: GT Admins

Άβαταρ μέλους
Schumi

Δηλώσεις Αγώνα

Δημοσίευση από Schumi » Παρ Οκτ 26, 2018 1:04 pm

Εδώ μπορείτε να κάνετε τις δηλώσεις για τον αγώνα του Road Atlanta.

Antonis14

Δημοσίευση από Antonis14 » Παρ Οκτ 26, 2018 2:22 pm

Πρώτος αγώνας στό asseto γιά μένα καί μάλιστα με ένα τόσο μεγάλο & εντυπωσιακό grid.
Σαφώς καί δέν είμαι ικανοποιημένος από τήν αποδοσή μου εφόσον τά πατήματα πού ήθελα να βρώ ..,δέν ήρθαν !
Από τήν άλλη μεριά δέν μπορούσα να έχω την απαίτηση για κάτι τέτοιο εφόσον η προπόνηση ήταν ελάχιστη έως μηδενική.
Δυστυχώς είναι κάποια θέματα σοβαρά πού με απασχολούν (άρρωστο πατέρα μέ εγκεφαλικό τό τελευταίο διάστημα) ,
καί οί χρόνοι μου είναι περιορισμένοι .
Νά ζητήσω μεγάλο συγνώμη από όσους ενόχλησα στήν πίστα ..προσπάθησα να είμαι πάρα πολύ προσεκτικός .., δέν είμαι σίγουρος ότι τα κατάφερα ..,άσχετα από το γεγονός ότι οι μπλέ σημαίες έπεφταν βροχή''.
Καραντάνα 'εχασα τα φρένα φίλε εκεί ,μεγάλο λάθος μου σόρυ ,ελπίζω να μην σου έκανα μεγάλη ζημιά.
Οσο γιά την επίμαχη φάση εκεί με τόν Πάρη ..,δυστυχώς δέν φέρω καμιά ευθύνη καθώς ήτανε από lag .
Ακριβώς στό σημείο εκείνο μου φριζάρισε η οθόνη γιά περισσότερο από 4 δεύτερα . Πολύ περίεργο γενικά αυτό ,δέν κρασάρει σχεδόν ποτέ ή έστω νά
κάνει το ανάλογο πρόβλημα!
Τελοσπάντων οκ η συνείδηση μου ακόμα και στη περίπτωση αυτη μου λέει να ζητησω συγνώμη.
Ελπίζω νά έρθουν καλύτερες στιγμές , στόν επόμενο αγώνα πού θα συμμετέχω θά είμαι σίγουρα περισσότερο προετοιμασμένος .,εάν δέν τα
καταφέρω ,απλά θα ενημερώσω τήν ομάδα μου καί την διαχείρηση.

G.Tassopoulos
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από G.Tassopoulos » Παρ Οκτ 26, 2018 11:16 pm

Πρώτος αγώνας για μένα. Πολύ ωραία εμπειρία. Το επίπεδο πολύ υψηλό και θα πρέπει να προσπαθήσω για να γίνω ανταγωνιστικος. Ξεκίνησα 24ος και μετά το πρώτο 15 λεπτό του αγώνα ήμουν 15ος. Χωρίς να δέχομαι πίεση στην Κ1 για ελάχιστο χρόνο έχασα την αυτοσυγκέντρωση μου άργησα στα φρένα και βγήκα στο χορτάρι. Έπεσα στο τοίχο και έκανα ζημιά. Από εκεί και πέρα απλά το έφερα στο τέρμα. Το ίδιο ακριβώς ατύχημα είχε και ο teammate μου στην Κ1.

Στην Αυστρία περιμένω καλύτερα αποτελέσματα για την ομάδα και τον κατασκευαστή μου.

Άβαταρ μέλους
Kostas Galanomatis

Δημοσίευση από Kostas Galanomatis » Σάβ Οκτ 27, 2018 12:37 am

Σαν απόδοση στο Q έβγαλα καλύτερο γύρο από ότι είχα κάνει ποτέ στον σέρβερ αν και Offline είχα κάνει πιο χαμηλό χρόνο...Αλλά, Full ικανοποιημένος με την απόδοσή μου δεδομένου του Practice που είχα κάνει, το πώς πατούσε το αμάξι, τις θερμοκρασίες και φυσικά το ανταγωνιστικό μπροστινό μέρος του Grid. Ξεκίνησα τον αγώνα επιφυλακτικά και ο Καραφωτιάς πήγε να χωθεί ενδιάμεσα και παίξαμε λίγο 'συγκρουόμενα' σε φυσιολογικό βαθμό. Συνέχισα επιφυλακτικά μέχρι την Κ3 όπου έγινε το συμβάν που με έριξε τελευταίο. Φρενάρω νωρίς, η οπτική μου είναι μπλοκαρισμένη με το μπροστά Grid από το TAXI το ένα, το άλλο το TAXI ήταν αριστερά μου, δεν έβλεπα, ανοίγει λίγο το TAXI δεξιά, το άλλο αριστερά, βλέπω μία Ferrari, γκουπ και γκουπ στον τοίχο περιμένοντας TAXI! Περίμενα να περάσουν όλοι και συνέχισα από το τέλος (ρίχνοντας και μερικά Γαλλικά όσο περίμενα) και έπειτα...Μάχη με όλους! Τις ευχαριστήθηκα όλες! Μπορεί να μην ήταν το καλύτερο αποτέλεσμα "βαθμολογικά" αλλά τουλάχιστον έχω μάχες, παίζω ξύλο κάτι που μου είχε λείψει να πω την αλήθεια...Ειδικά την μάχη διαρκείας με τον κ.Τάκη! Ας πάμε σε μία μισητή πίστα τώρα με διπλό αγώνα....
Τώρα για τα πιτ...Μπήκα με 81 στο Replay μου, το Plugin με έγραψε με 82.4 και το όριο είναι 80...Κλαίω... :crazy3 :crazy3 :zombie :zombie :fimotro :fimotro
ΒΑ-ΡΕ-ΘΗ-ΚΑ

Άβαταρ μέλους
asteroulis

Δημοσίευση από asteroulis » Σάβ Οκτ 27, 2018 10:08 am

Καλημέρα σε όλους,

Ένοιωθα καλά τις τελευταιες μερες και με το σεταπ που ειχα και με την αντιληψη της πιστας που ειχα αποκομίσει.
Κλασσικό λάθος πρωταρη (που δεν ειμαι πχια , το δηλωνω) εμπιστευομαι τον Πολεμαρχο που λεει :banana "Φιλαρακι σε δώσω ένα σετάπ όνειρο , θα βγεις πρωτος με διαφορά... :salute " ακριβως πριν τον αγώνα. Πάω να ψελίσω " :secret μα, τελευταια στιγμή αλλαγ... :zipit " , " :fimotro σσσσ...λεει ακου με" τεσπα και με πειθει ,γατακι εγω τι να πεις .
Και τελικά ηταν ενα φοβερο στησιμο που ενοιωσα απευθειας ανετα (Σπύρος respect :respect :respect :respect ), τόσο που πρώτη φορά πήρα απόφαση να παω συνειδητα σε αγώνα με σοφτ. . (πάντα με προδιδουν τα σοφτ οταν κανω το λαθος , μετα τελειωσε).
Και εκανα τον πιο ευχαριστο αγώνα εως τωρα. Μετριο Q , εκκινησα προς το τελος , αλλά κατάφερα και βρέθηκα στην μέση τσουκου τσουκου , με σιγουρια στα πατηματα μου. Φυσικα ακομη κανω μικρολαθακια αλλα δεν με προβληματιζε , ημουν παρα πολύ χαρούμενος.

Φτανει ο αγώνας στη μέση και κανω λιγο υπομονή όσο αντεξει το λαστιχο για να μπορεσω να ξαναβαλω μαλακη γομα, και ρίχνω και μια μπλε σημαια στην εκκινηση κι εχω εκστασιαστει :respect , το crew στα πιτ χειροκροτει :hola και αγκαλιαζονται ολοι :beer κτλ κτλ , και στην Κ1 , βλεπω ξαφνικα το helicorsa να κοκκινιζει γρηγορα , δεν εχω ιδεα απο που μου ερχεται ποιος , κανω κινηση να ανοιξω την γραμμη μου χωρις να ειμαι ιδιαιτερα αποτομος , και το λαστιχο δεν αντεχει και εχω φυγει στα χωραφια :mallet .
Παγώνει το crew , οι μισοι φευγουν δεν αντεχουν να δουν τι θα γινει :popcorn ....
Ερχεται πολύς κοσμος απο πίσω μεχρι να γυρισω και πραγματικά δεν θελω να ρισκαρω επιπόλαια για να κρατησω τη θεση μου γιατι ηταν επικινδυνο εκει. Αφησα παρα πολύ κοσμο να περασει , απογοητευμενος φτανω πιτ οπου μεσα στο δραμα που βιωνα δεν ειχα επιλεξει ποιο πιτ θα κανω και εχασα και ακομη μερικα δευτερολεπτα :titanic . Ο υπολοιπος αγωνας πηγε ευτυχως ξανα σταθερα :fiou , αν και πλεον υπηρχαν πολλές μπλε σημαιες απο εκεινο το σημειο και επειτα που λιγο αποσυντονιζουν το ρυθμο.
Σε γενικές γραμμες κραταω το γεγονός πως σε επιπεδο οδηγησης βελτιωνομαι , η Πορσε ειναι ολο και πιο γνώριμη , και η συναναστροφή με τα υπολοιπα αυτοκινητα μεσα στην πιστα πλεον δεν με προβληματιζει. Ευχαριστιεμαι τους αγωνες χωρίς άγχος , με τον Χάρη δουλεύουμε όμορφα :beer , ο νέος μας test driver Βασίλης Ψηφίδης ειναι πολύ ενεργός , και το sim racing για εμενα ειναι μια πολύ δημιουργική απασχόληση.

Βλεποντας το replay προσπαθωντας να δω τι στην ευχη εγινε εκει , εβγαινε ο Σπυρος απο τα πιτ απλα και ομορφα χωρις κινδυνο για μενα , και το helicorsa απλα και ομορφα απο το πουθενα με τρομαξε.
Κριμα και παλι κριμα , αλλα ενα μαθημα ακομη στον δρομο προς την κορυφη που εταξε ο Πολεμαρχος.
Θεοδωριδης

poloman

Δημοσίευση από poloman » Σάβ Οκτ 27, 2018 11:15 am

Οι βδομαδες μεχρι την προηγούμενη μερα του αγωνα με έβρισκαν με ενα γρηγορο αλλ ασταθες setup, τελικα μαζι με το Γιώργο βγαλαμε ακρη, και καταφέραμε και οι δύο να κανουμε τον ταχυτερο μς γύρο στο Q, οπου ισως αν δεν έβρισκα κινηση να ειχα λίγο ακόμα, αλλα η 4η θεση ηταν πιο ψηλα απο εκει που περιμενα.

Ηρεμη εκκινηση, ένα μικρό φιλακι απο τον αγιακατσικα μονο στην δεύτερη στροφη με ελάχιστη ζημιά. Και συνέχισε ετσι, ανεβηκα 3ος οταν ο Πάρης βγηκε εκτος πιστας, αλλα για πολυ λιγο, αφου τα λαστιχα μου μαλλον φαγωθηκαν πριν του Συλαιου, που με περασε πολύ εύκολα.

Στα πιτ, δυστυχως αποφασισα να φτιαξω τις μικροζημιες, αφου θεωρησα οτι δεν θα πάρουν πολυ παραπανω χρόνο, αλλα εκανα λαθος και βρέθηκα 7ος πισω απο γεραρδη και καραφωτια,με τους οποιους η διαφορα ανεβοκατεβαινε λογο τον μπλε σημαιων.
Με των Κωστα αλλαξαμε 2 φορες θεσεις, μεχρι να καταληξω εγω τελικα νικητής στην μεταξύ μας μαχη, αλλα πλέον ο Γεραρδης ειχε φύγει 5-6 δευτερα μπροστα.

Πολυ ωραιος αγωνας,ειμαι πολυ ικανοποιημένος απο τον ρυθμο που καταφερα να εχω και ελπίζω να συνεχιστει στον επομενο αγωνα.

Δυστυχως για τις υπολοιπες mclaren, ηταν δυσκολος αγωνας, τις ειδα ολες γυρισμενες απο τουλαχιστον μια φορα στην πιστα, και μαλιστα σε καποια φαση τον κατελα με τον Δαρα μαζι εξω.
#03 Σταυρος Κωνσταντινιδης

tsaknis

Δημοσίευση από tsaknis » Σάβ Οκτ 27, 2018 1:15 pm

Αρκετά καλό το αποτέλεσμα του αγώνα αλλά προσωπικά δεν ειμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένος.

Με το ζόρι έβγαλα γρήγορο γύρο στο qualifying, αλλά ευτυχώς ο χρόνος ήταν αρκετά καλός για τη δεύτερη θέση. Ξεκάθαρος στόχος να πάρω στην εκκίνηση τον Κωνσταντίνο, λόγω της διαφορετικής γόμας ελαστικών και να προσπαθήσω να τον "μπλέξω" με τα παιδιά από πίσω.
Απλά "κοιμήθηκα" στην εκκίνηση, κατάφερα όμως να κρατηθώ δεύτερος.
Από κει και πέρα κρατούσα σταθερό ρυθμό με σκοπό να κρατήσω την 2η θέση. Έπιασα πάρα πολλά αυτοκίνητα στο πρώτο σεκτορ με αποτέλεσμα να χάνω κάθε φορά σχεδόν δευτερόλεπτο.
Στο τελος, έβλεπα τον Σύλλαιο να πλησιάζει με σαφώς καλύτερο ρυθμό, αλλά υπολόγιζα ότι μάλλον θα κρατηθώ μπροστά. Είχα σκοπό να "παίξω" με τα ντουμπλαρισματα προκειμένου να μείνω μπροστά.
Είχαμε κάνει καλή προπόνηση με τον Γεράρδη σε ένα multiclass event το καλοκαίρι. :banana
Τελικά, βρήκα τον Μπράτσο που αρνήθηκε πεισματικά να με αφήσει να περάσω... :helloo
Οπότε 1-2 γύρους αργότερα έχασα και τη θέση από τον Σύλλαιο...

polemarhos

Δημοσίευση από polemarhos » Κυρ Οκτ 28, 2018 7:25 am

Αγώνας έως και απογοητευτικός απο αποψη οδηγησης μου. Δεν ημουν ποτε ανταγωνιστικος ( θα αναλυσω πιο κατω γιατι ) και δεν μπορουσα να πατησω, να φρεναρω , να στριψω σχεδον ποτέ!...Μια αποπειρα προσπερασης εκανα νομιζω σε μια Ferrari και εχασα το φρεναρισμα. Αλλα 4η θεση με παρα πολυ ζορι.

Στο Q, απογοητευση καθως οπως προειπα δεν εστριβα ποτε. Στον τελευταιο γυρο ερχομουν σε μια στιγμη 0.3 κατω και σιγουρα ειχε κι αλλο. Αν κρινω απο το 18.3 με 18.0 που ειχα κανει, το 18.9 ηταν τραγικο...

Στον Αγωνα, ολα τα στραβα ξεκινησαν απο τις θερμοκρασιες. Υπερβολικα χαμηλες και πραγματικα δεν ειχα οδηγησει ποτε σε τοσο χαμηλες θερμοκρασιες επομενως το αμαξι ειχε στηθει για σαφως ψηλοτερες. Στο πρακτις το αμαξι πατουσε Τέλεια! Για να ειμαι ειλικρινης σκεφτομουν στρατηγικη για το οταν φυγω με τον Κοντογιαννη μπροστα...( Ενταξει πλακιτσα κανω...Σιγα μην γινοταν αυτο). Αλλα σοβαρα, πατουσα απιστευτα καποια στιντακια που εκανα, ολοι οι χρονοι ηταν στο 18.5, 18.6 σε ρυθμο αγωνα...Αλλα σε ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ...Στις συνθηκες που ειχαμε στον αγωνα, τα μπροστα λαστιχα ηταν ΜΠΛΕ! Επομενως δεν φρεναρα ποτε εκει που ηθελα, δεν εστριβα ποτε εκει που ηθελα...Και απο την αλλη , επειδη το ζοριζα ουσιαστικα να στριψει, εκαιγα τα πισω λαστιχα..Αρα τι εχουμε;; Παγωμενα μπροστα, Καμμενα πισω...Καλη ανασταση!

Με λιγα λογια, απελπιστικo Q, 4η θεση απροσμενη στον αγωνα, και αντε να δουμε...

SupernovaGR

Δημοσίευση από SupernovaGR » Κυρ Οκτ 28, 2018 12:40 pm

Αγοραζεις καινουριο pc για να μην εχεις θεμα στους αγωνες-------> κανεις practice για να εισαι ανταγωνιστικος-------> κανεις εναν ικανοποιητικο για τα δικα σου δεδομενα χρονο στο q παροτι εχεις traffic------> ξεκινας 7ος και πιεζεις αρκετα--------> παραλιγο να σκοτωσεις τον καραφωτια επειδη χανεις τα φρενα-------> κρασαρει ενα προγραμμα της μητρικης(ai suite) και κρασαρει και το assetto--------> πετας τον υπολογιστη απο το μπαλκονι.
Νίκος Βαρβιτσιώτης #17 VersusS Racing, Mclaren 650s GT3

Άβαταρ μέλους
GBratsos
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από GBratsos » Δευ Οκτ 29, 2018 10:22 am

Μια πίστα που μάλλον ταίριαζε στα BMW αλλά δεν έκανα την έντονη προπόνηση που είχα κάνει στο Bathurst. Στην δεξιά πριν την 2η πίσω μεγάλη ευθεία ήμουν μόνιμα αργός στην έξοδο και ανάπηρος στην είσοδο. Στο κλειστό κομμάτι με όσα παιδιά βρέθηκα να κυνηγάω τους μάζευα πολύ εύκολα. Άρα μάλλον η BMWδιά δικάζει στα στροφιλίκια. Νιώθω πιο σίγουρος με το αμάξι πλέον και το έχω μάθει καλύτερα καθώς πέρσι έτρεχα με διαφορετικό αμάξι.

Τον στόχο του Qualification τον πέτυχα με 1:19 ψηλό αν θυμάμαι καλά. Αυτός θα ήταν και γενικά ο ρυθμός μου αγώνα όπου και έτσι έγινε γενικά. Με στόχο αγώνα την 15αδα θα πάλευα με ότι είχα για να το πετύχω καθώς το Bathurst μου είχε δώσει πολύ αυτοπεποίθηση για τον φετινό μου στόχο.

Πάμε στον αγώνα. Δεν ξέρω εκεί μάλλον έπαιξε ξόρκι Khaleesi's δεν ξέρω. Με το που έσβησαν τα φώτα όλα τα BMW σεληνιαστήκαμε! Τα BMW της WayTooFast ξεκίνησαν σαν μανιασμένα να πηγαίνουν δεξιά αριστερά να προσπαθούν να βρουν χώρο με μόνο καρφωμένη 2α ταχύτητα. Εγώ έπιασα δεξιά κόλλησα στην άκρη και προσευχόμουν. Περνάμε την 1η δεξιά όλα καλά, αριστερή - δεξιά εγώ εκεί κολλημένος δεξιά και τοίχο να έβρισκα από μέσα θα πέρναγα γιατί αριστερά γινόταν πανικός. Κατεβαίνουμε την αριστερή και εκεί που έχουν ηρεμήσει τα πράγματα και λέω άλλη μία έμεινε πριν τη μεγάλη ευθεία και έχω κρατήσει και σχετικά τη θέση μου, εξφενδονήζομαι εκτός πίστας δεξιά στα χορτάρια και ευτυχώς γλυτώνω τον τοίχο. (κλασικά με το δεξί χέρι έψαχνα το χειρόφρενο και με είχε ακούσει όλο το σπίτι). Πέφτω τελευταίος και ξεκινάω το μαραθώνιο καθώς πραγματικά πιστεύω ότι μου αξίζει η 15αδα σε αυτό τον αγώνα (και ας έχω κάνει λίγη προπόνηση).
Είναι η 1η φορά που το ζω αυτό περνάω από αναποδογυρισμένα αμάξια περνάω με την αξία μου και με μάχες και όλο αυτό το διασκέδασα. Με δυσκόλεψε το Porsche του Θεοδωρίδη που όντως πήγαινε πολύ καλά αλλά καταφέρνω και τον περνάω. Φτάνω εκεί που πρέπει και μπροστά μου έχω τη Mercedes του Παπακωνσταντίνου. Σκέφτομαι ότι είχαμε μάχη στο Bathurst και δεν θα τον περάσω εύκολα. Σκέφτηκα να τον ακολουθήσω και να μπούμε παρέα στα πιτ. Τα λάστιχα τα είχα τελειώσει πολλές φορές στην προπόνηση οπότε μου ταίριαζαν και με τον τρόπο οδήγησης γινόταν πιο ραλλυτζίδικο το αμάξι!
Τελικά μπαίνει στα pit δεν τον προλαβαίνω και μπαίνω στον επόμενο γύρο με την ελπίδα να βγω μπροστά του καθώς τα μαστόρια τα έχω ταϊσει Red Bull να κάνουν γρήγορα. Και έτσι γίνεται, τα μαστόρια αλλάζουν τα λάστιχα αστραπιαία, η κηροζίνη ρέει άφθονη ρεζερβουάρ μου (oups θα πέσει καταγγελία για το καύσιμο), σφίγγω ζώνη και ξεχείνομαι στην πίστα για το 2ο μισό του αγώνα ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ. Εκείνη την ώρα έχω χοροπηδήξει στην καρέκλα (φεύγουν λίγο μπροστά τα πετάλ αλλά τα μαζέυω) είναι το πρώτο μου undercut?? overcut? (όπως δγιάολο το λέτε)! Νιώθω σαν το μηχανικό του Hamilton #LH44 #LH5 #StillWeRise #TeamLH

Μετά από δύο γύρους το χάνω πάλι μετά τα κατηφορικά και ως θαύματος (ναι το φανταστικό χειρόφρενο με το δεξί χέρι έπιασε) δεν βρέθηκα στον τοίχο και με πέρασε ο Παπακωνσταντίνου. Από εκεί και πέρα σκύλιασα...

Φώτο:

Το BMW πέρναγε πάνω από οτιδήποτε βγάζοντας φωτιές....

Φώτο:

Να φτάνω το Merc στα κλειστά κομμάτια και να μου την κάνει στην ευθεία!!!! Κάνω και μια βούτα στα φρένα πριν το τελικό S, οριακά δεν τον κράτησα πίσω. Μέχρι και 2 λεπτά πριν τον αγώνα που με έδειξε και στο live ήμουν πίσω κολλημένος. Όταν άλλαξε η κάμερα έγινε η προσπέραση με πολύ δυνατή κοντινή μάχη και τελειωμένα λάστιχα και από τις 2 πλευρές, αλλά είπαμε ραλλυτζίδικη οδήγηση που δεν με πρόδωσε!

Πιο πριν δεν κατάφερα να κρατήσω πίσω τον Αγιακάτσικα/Σίτη που με πέρασαν εύκολα στο δύσκολο σημείο για μένα πριν την πίσω ευθεία αλλά δεν είχα σκοπό γιατί είχα εστιάσει στο man-to-man με το Mercedes!

Ότι καλύτερο έχω ζήσει όσο τρέχω σε πίστα ήταν αυτό το πράγμα που περιέγραψα πιο πάνω. Βρήκα τον οδηγό που θα έχουμε κόντρα μάλλον μέχρι τέλους, το χαίρομαι και ελπίζω να ξανβρεθούμε και στους υπόλοιπους αγώνες να "σκοτωθούμε"!

Φώτο:

Ο teammate μου ήταν σε καλή μέρα από μεριάς προπόνησης και με καλύτερο σταθερότερο γυρολόγιο αλλά πέρασε πάλι χίλια μύρια... Τουλάχιστον κατάφερε και το έφερε πίσω. Ξεμιατάστε τον!!!!

Album με φωτογραφίες: https://www.facebook.com/pg/geobratsos/ ... 6497055116

Πάμε για τα επόμενα δύο απανωτά events. Γνώριμες πίστες ευελπιστώ να είμαι πιο μαχητικός.
From simracing to real rallies!
Bratsos Racing Team - Peugeot 205 GTi

-- rallydiaries.eu
- fb.com/rallydiaries
- instagram.com/rally_diaries
- youtube.com/rallydiaries
-----------------------------
- bratsaki.eu
- fb.com/geobratsos
- twitch.tv/bratsaki

Απάντηση

Επιστροφή στο “Race 02: Road Atlanta 24/10/2018”