Μπαχρέιν

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
Fugitiv3R

Μπαχρέιν

Δημοσίευση από Fugitiv3R » Τετ Νοέμ 20, 2013 6:46 pm

"Για άλλη μια φορά κάναμε μια αξιοπρεπή εμφάνιση τόσο σε Q όσο και σε αγώνα. Τρία λάθη μου στο πρώτο stint, τα δύο πίσω από τον Θοδωρή, με έφεραν αρκετά πιο πίσω από αυτό που είχα τη δυνατότητα να βρίσκομαι, όμως τελικά στο τέλος του αγώνα η θέση στην οποία τερμάτισα ήταν και το maximum των δυνατοτήτων μου. Αρχικά, εξωαγωνιστικοί λόγοι μου στέρησαν και teamate και pit manager, όμως περίπου στο μέσο του αγώνα ο Δημήτρης ανέλαβε χρέη manager και με σωστή πληροφόρηση πήραμε τις κατάλληλες αποφάσεις για τη στρατηγική και κρατήθηκα μπροστά από τον Σπύρο, έπειτα από μια ακόμα απολαυστική μάχη. Οι μάχες μου έως τώρα με τον Σπύρο είναι από τις καλύτερες που είχα, όπως επίσης και με τον Λευτέρη, αν και σε αυτόν τον αγώνα δε συναντηθήκαμε. Να κλείσω λέγοντας ότι τα σχόλια που έκανε ο Θοδωρής μετά το τέλος του αγώνα με προβλημάτισαν ιδιαίτερα και με έβαλαν έντονα σε σκέψεις ότι τα "προβλήματα" αντίληψης του για τις θέσεις των μονοθεσίων στην πίστα, παραμένουν. Το να ισχυρίζεται ότι είχαμε επαφή, απλά το θεωρώ ανησυχητικό....

Τα συγχαρητήρια μου και όλης της ομάδας πηγαίνουν στο Κωστάκι για την νίκη του! "
"Τελικά η πραγματικότητα είναι η υποκειμενική αντίληψη των πραγμάτων και ο καθένας ζει μέσα σε αυτήν που του αρμόζει"

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Lotus”