Δηλώσεις αγώνων

Συντονιστής: GT Admins

tsaknis

Δηλώσεις αγώνων

Δημοσίευση από tsaknis » Πέμ Απρ 04, 2019 9:26 am

Ας κάνω εγώ την αρχή αφού καταευχαριστήθηκα τον αγώνα.
Επέστρεψα στο γνώριμο μέτριο Q αλλά το καλό ξεπέταγμα στην εκκίνηση μου έδωσε τη δεύτερη θέση.
Από κει και πέρα έκανα έναν σχετικά ήσυχο αγώνα μέχρι το τελευταίο μισάωρο περίπου που με έφτασε ο Γεραρδης. Αν και στο στριμ δεν φαίνονται αυτά τα πράγματα, όπως είναι φυσιολογικό, η διαφορά μπορεί να αυξομειώνεται ανάλογα την κίνηση αλλά και το deployment του ERS.
Ειδικότερα στο τελευταίο δεκαπενταλεπτο, ξέροντας πολύ καλά τον Μάνο, προσπαθούσα να κάνω οικονομία στο ERS για να έχω αρκετό διαθέσιμο σε περίπτωση που επιτεθεί, αλλά παράλληλα έπρεπε να χρησιμοποιώ αρκετό ώστε να μην χάνω χρόνο πίσω από τα GTE.

Μπαίνοντας στο τελευταίο σεκτορ, του τελευταίου γύρου έπιασα τον Ντουλια στα φρένα της πίσω ευθείας. Προς υπεράσπιση του, δεν είχε καμία μα καμία υποχρέωση να με αφήσει να με περάσω. Οπότε δεν τίθεται θέμα αν φταίει ή όχι.
Από την οπτική μου, έδειξε να πηγαίνει προς το απεξ αλλά τελικά άφησε αρκετό χώρο για ένα αυτοκίνητο στην εσωτερική.
Δυστυχώς εγώ, βλέποντας την πρόθεση να πάει προς το απεξ αποφάσισα ότι θα μείνω από πίσω και επικεντρώθηκα στον Μάνο. Έλα ντε που αυτός είδε το κενό και όρμηξε!

Ίσως η καλύτερη μάχη που έχω κάνει ποτέ! Δεν είμασταν πλάι πλάι αλλά όλοι οι υπόλοιποι παράγοντες την έκαναν άκρως διασκεδαστική.

Άβαταρ μέλους
ManosAE86

Δημοσίευση από ManosAE86 » Πέμ Απρ 04, 2019 11:17 am

Θα ακολουθησω κι εγω τον Γιαννη με δηλωσεις...
Λιγες δοκιμες, αλλα με πολυ μυαλο! Ωραιο Q, παραδοξο για μενα :drunk και 2ος πισω απ τον κοντογιαννη ΜΟΛΙΣ 6 δεκατα :mallet
Παμε αγωνα, κακη εκκινηση (ειχα ξεχασει να βαλω προγραμμα για το ers και δεν ηταν ενεργοποιημενο), με περασαν σαν σταματημενο αλλα ηξερα οτι καπου θα τους περασω... Ισως ενα απ τα καλυτερα προσπερασματα μου στον Συλλαιο στην πισω ευθεια πρωτο γυρο, γρηγορα ξεμπερδεψα και με τον Ντουλια και μετα στο κυνηγι του Τσακνη κατι που περιμενα πως και πως για να ειμαι ειλικρινης... Μετα απο μιαμιση ωρα μετα απο απειρα ντουμπλαρισματα τον εφτασα κι εκει ξεκινησε το πανηγυρι! :banana :popcorn
Τελευταιος γυρος, συμβιβασμενος με την 3η θεση σχεδον, και αρκετα κουρασμενος αφου πιεζα αρκετα ειδικα οταν ειχα ελευθερη πιστα δεν εκανε και κανενας μας λαθος, λεω οκ Μανο εκανες ο,τι μπορουσες δεν πειραζει, ερχεται ο Ντουλιας και "κοιμιζει" τον Γιαννη, αφηνει χωρο στην εσωτερικη στην πισω ευθεια, ειχα τα καλα φρενα να ρισκαρω, ειδα το κενο ορμηξα και τελος! Μια απ τις καλυτερες μαχες που ειχα εβερ(αν οχι η καλυτερη), αφου η πιεση ηταν πολυ μεγαλη και φυσικα η καθαροτητα ηταν το χαρακτηριστικο στη μαχη αυτη!
Πολλα συγχαρητηρια στα παιδια που τερματισνα τον αγωνα, ακομα περισσοτερα στον Γιαννη γιατι το ευχαριστηθηκαμε απιστευτα αλλα και ξεφτιλα μας που φαγαμε γυρο απ τον Κοντογιαννη :nonono

poloman

Δημοσίευση από poloman » Πέμ Απρ 04, 2019 12:48 pm

Στο q καποιο gte με έκλεισε πριν την τελευταια προσπαθεια, οποτε συμβιβαστηκα.

Ο αγωνας ηταν σαν επιστροφή απο Καλλιθέα στην Θεσσαλονίκη μετα απο τριημερο.
Θελει 2 ωρες, αργα αμαξια παντου, 10 που κανουμε προσπερασεις απο οπου βρουμε,και εγω να κατουριεμαι απο το πρώτο 20λεπτο.

Ο αγωνας μου οριοθετηθηκε μετα το χτυπημα με τον Ντουλια,ειχα σπασμενα φτερα και δεν ηθελα να μπω για πιτ.
Θεωρω και απο το ριπλει οτι εστριψε πανω μου πιστευοντας ισως οτι ειχε τελειώσει το προσπέρασμα.
Οταν μπηκα για πιτ, αλλαξα λαστιχα, εβαλα καυσιμο, εφτιαξα φτερα και πηγα στο μπανιο,δεδομενου οτι φοραω vr, γαντια και ακουστικα, ηταν αρκετα χρονοβόρο,αλλα θα πέθαινα.
Ο υπολοιπος αγωνας ηταν σχετικα αδιαφορος απο μαχες, αλλα ηταν αρκετα διασκεδαστικος για μενα λογο του ERS και τον ντουμπλαρισματων.
Ικανοποιημενος θα ελεγα απο την 7η θεση, αλλα το αμαξι το εμαθα κυριολεκτικα χθες μεσα στον αγωνα, οποτε θελω να παρω περισσότερα στην συνέχεια.
#03 Σταυρος Κωνσταντινιδης

tsaknis

Δημοσίευση από tsaknis » Πέμ Απρ 04, 2019 1:59 pm

poloman έγραψε:
Πέμ Απρ 04, 2019 12:48 pm
Ο αγωνας ηταν σαν επιστροφή απο Καλλιθέα στην Θεσσαλονίκη μετα απο τριημερο.
Θελει 2 ωρες, αργα αμαξια παντου, 10 που κανουμε προσπερασεις απο οπου βρουμε,και εγω να κατουριεμαι απο το πρώτο 20λεπτο.

:rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl
:lol

Sargi

Δημοσίευση από Sargi » Πέμ Απρ 04, 2019 9:03 pm

Καλησπέρα :helloo σε όλη τη κοινότητα και συγχαρητήρια σε όλους τους οδηγούς και διοργάνωση.

Πριν ξεκινήσω να περιγράφω την εμπειρία που έζησα και τον αγώνα που έκανα θέλω να ξεκαθαρίσω/να πω δυο πράγματα για να φύγουν απο μέσα μου (και θεωρώ πως πρέπει να το κάνω).

Πρώτων να ζητήσω συγγνώμη σε όλους τους οδηγούς που προξένησα καθυστερήσεις/ατυχήματα λόγο απειρία.

Δεύτερον ήθελα να ζητήσω συγγνώμη σε έναν οδηγό LMP1 ξεχωριστά και αναφέρομαι για τον Γιάννη Συλλαίο όπου έκανα εντελώς λάθος χειρισμό και δεν ξέρω τι του στοίχισε αυτό. Ο Γιάννης ήταν ένας απο αυτούς που κάθισαν να μου εξηγήσουν τι είναι όλες αυτές οι ρυθμίσεις που βλέπω στο setup οπότε ήταν ακόμα πιο δύσκολο για εμένα εκείνη τη στιγμή.

και Τρίτον θα μιλήσω ελεύθερα για τα παρακάτω σαν να απευθύνομαι σε φίλους και γνωστούς :)

Στον Αγώνα τώρα, στο qualify οκ. έγραψα τον χρόνο που κάνω συνήθως και αυτό ήταν ότι ήθελα, είπα να δοκιμάσω για έναν καλύτερο χρόνο αλλά δεν με βγήκε, διάφορες ατυχίες. Όταν δόθηκε η εκκίνηση ήξερα οτι απλά θα έπρεπε να κρατήσω έναν σταθερό χρόνο για όσους γύρους μπορούσα, η παραίτηση δεν υπήρχε σαν επιλογή όσο πριν τον αγώνα όσο και στη μέση του. Την πρώτη ώρα ήμουν αρκετά ικανοποιημένος με τον εαυτό μου μιας και δεν είχα εμπειρία όπως προείπα, σταθερά, χωρίς μεγάλες αποκλείσεις. Απόλυτα συγκεντρωμένος στη πίστα και στον αγώνα.

Όταν ήρθαν τα πρώτα προσπεράσματα απο τους "καρχαρίες" (μέσα στην πρώτη ώρα, και ναι. απο τον καθρέφτη σαν καρχαρίες φαίνονται) ήταν σχετικά οκ τα πράγματα. Όχι μεγάλες αποκλείσεις, με μία σχετικά καλή διαχείριση. Τα πράγματα για εμένα χειροτέρεψαν στην 1:05 περίπου μετά την εκκίνηση όπου συνειδητοποιώ κάποια πράγματα για όλους εσάς τους γρήγορους. Πάντα είχα την απορία γιατί υπάρχουν τόσο μεγάλες αποκλείσεις στους χρόνους μας. Δεν είναι τόσο το practice που έχετε ρίξει όλα αυτά τα χρόνια αλλά η εμπειρία σας στους αγώνες, η ανάγκη που έρχεται για να κάνετε προσπέραση, αυτή η μεγάλη αλλά και μικρή αλλαγή στην τοποθέτηση του αυτοκινήτου στο οδόστρωμα με την ελάχιστα μικρή διαφορά το πάτημα του φρένου σας έκανε τόσο καλούς οδηγούς. Όχι μόνο στον χρόνο αλλά και σαν οδηγούς γενικά.

Μαζί με αυτό συνειδητοποιώ οτι άλλαξα κι εγώ μια στάση στην οδήγηση ως προς το καλύτερο και άρχισα να χαλαρώνω λιγάκι την προσοχή μου στη πίστα συν την κούραση που άρχισε να έρχεται. Με τα πολλά πρώτη φωναχτή κουβέντα που έβγαλα μετά απο τόση ώρα: "ευτυχώς δεν βγήκα απο τη πίστα όλους αυτούς τους γύρους. δεν το περίμενα", στο τέλος του γύρου αρχές του επόμενου λάθος φρένα και έξω. -φίλος: τι θέλεις και μιλάς, τρέξε τώρα...

περνάνε λίγα λεπτά, νομίζω ένας-δύο γύρους ακόμα.
-εγώ: μαλάκα Λευτέρη ευτυχώς δεν χτύπησα LMP τόση ώρα....

στον ίδιο γύρο ο Συλλαίος απο πίσω στη μεγάλη ευθεία εκκίνησης άρχισε να πλησιάζει απο πίσω (ήμασταν περίπου στην αρχή τώρα), πλησιάζει, πλησιάζει... φτάνουμε λίγο μετά τα μισά, απο πίσω. ρε γαμώτο λέω γιατί δεν περνάει και κάνω στην άκρη (δεξιά), κοιτάω καθρέφτη και πάει να πάρει τη στροφή, άργησα στα φρένα, τα μπλόκαρα κιόλας απο το άγχος και μπαμ. εκεί βλέπω το όνομά του. εκείνη τη στιγμή ξενέρωσα με τον εαυτό μου γιατί όπως είπα και στην αρχή ήταν εκείνος που με βοήθησε σε πολλά πράγματα και μόνο αυτό δεν έπρεπε να συμβεί...

Απο εκεί και μετά ξεκίνησαν όλα τα λάθη μαζεμένα. χάλια χρόνοι, χάλια φρεναρίσματα (κάποιες φορές ήταν καλά αλλά αργούσα να στρίψω το τιμόνι), ήμουν πραγματικά αλλού για αλλού, κάπου εκεί φτάνουν και τα GTE. Εντάξει παιδιά εκείνο το σημείο ότι και να πω θα ήταν λίγο. Αν πριν υπήρχε μία δυσκολία της τάξης 40% με τα LMP με τα GTE πήγε στο 110%. Δεν είχα κανένα λόγο να τους χαλάσω τον αγώνα αλλά υπήρχαν και κάποια ερωτήματα για εμένα. ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΥ? βλέπετε τα LMP θα πατήσουν το γκάζι και γειά σας, τα GTE όμως δεν ήταν έτσι, να του αφήσω αλλά πως και που? Έχασα τα αυγά και τα πασχάλια... Είχα σκοπό να μπω πιτ στο τελευταίο 30λεπτο αλλά εν τέλη μπήκα νωρίτερα να ηρεμήσω λιγάκι, να αφήσω τα χέρια απο το τιμόνι για μία στιγμή και να κάνω μια τζούρα τσιγάρο. Ίσα ίσα αλλά το κόλπο δεν έπιασε, εκεί σκέφτηκα να εγκαταλείψω για να μην γίνει τίποτα χειρότερο και ΝΑΙ ρε φίλε, δεν ευχήθηκα κάτι για το safety car να είχαμε και επιπλέον μπλεξίματα. Ήταν ήδη αρκετά αυτά...

Εν τέλη δεν εγκατέλειψα και συνέχισα, ίσως ήταν λάθος, δεν ξέρω...

Με την ολοκλήρωση του αγώνα απλά κοιτούσα την οθόνη για αρκετή ώρα χωρίς να κάνω τίποτα, δεν ήξερα τι να πω και σε ποιον...

Τα παραπάνω σε καμία περίπτωση δεν με αποθάρρυναν ή δεν πέρασα καλά, ήταν μια απίστευτη εμπειρία μιας και συμμετέχω για πρώτη φορά σε κάτι τέτοιο. Στεναχωρήθηκα αρκετά για τα λάθη, κυρίως για τον Συλλαίο που πιθανών να έχασε κάποια θέση. Το οτι βγήκα 22 δεν έπαιξε κανέναν ρόλο εφόσον κατάφερα να τρέξω και τις 2 ώρες του αγώνα και αυτό ήταν που ήθελα απο την αρχή.

Φυσικά οι ποινές θα είναι ποινές και αποδέχομαι πλήρως.
Και πάλι συγχαρητήρια σε όλους τους οδηγούς και κυρίως στους νικητές.

[spoiler] Στον επόμενο αγώνα σας θέλω όλους με επιπλέον αερόσακους καλού κακού :lol [/spoiler]

Siganos

Δημοσίευση από Siganos » Παρ Απρ 05, 2019 12:26 am

Κωνσταντινε μην ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!!! :wisdom :wisdom :wisdom :wisdom
Παρα την επαφη δεν εγινε τιποτα οποτε χαλαρα και παμε για spa!!!

Απο μερια μου ικανοποιητικο Q αλλα λογω traffic δεν καταφερα να παρω τη 2η θεση (για πρωτη ουτε αστειο :nonono :nonono )

Στο race ολα ομαλα εκτος απο το ατυχηματακι με τον Κωστα.
Δυστυχως ομως ημουν εκτος pace καθως με επιασε η τσιγκουνια μου με το ERS (δεν πατουσα σχεδον ποτε το κουμπι)

Οι οδηγοι των GTE φαινεται κιολας απο τον πρωτο αγωνα να συννενοουνται αψογα μεσα στην πιστα με τα LMP πραγμα που εμπνεει ασφαλεια και θεαμα!

Παμε Spa με πιο σπαταλο mindset :banana :banana :banana
Συλλαίος

http://www.radiators-champ.com/RSRLiveTiming/index.php?page=driver_profile&id=27202

Άβαταρ μέλους
maik75

Δημοσίευση από maik75 » Παρ Απρ 05, 2019 3:07 am

Για το Q δεν εχω να πω πολλα, λιγοστη προπονηση -> αργοτεροι χρονοι. Απλα δεν μου βγηκε ο χρονος.

Στα του αγωνα, στην εκκινηση απο την 6η, ανεβηκα προσωρινα στην 4η, ειχα μια καλη μικρη μαχη με τον Σκαλτσα, με περασε, επειτα με περασε και ο Κουλης, που επισης ειχαμε καλη μαχη, εκανε λαθος ο Σκαλτσας, μετα εκανε και ενα μικρο λαθος και ο Κουλης, επανηλθα στην 4η, με ειχε φτασει ο Κληρονομος, σε εκεινο το σημειο φαινοταν οτι θα ειχαμε μαχη διαρκειας, ισως και ολον τον αγωνα, μεχρι που σε μια φαση ατυχιας εγινε μια μικρη αποσταθεροποιηση του ιντερνετ μου και ειχαμε επαφη, για να δωσω μια εικονα, εκει που εβλεπα τον Κληρονομο απο πισω μου, ξαφνικα τον ειδα μπροστα μου, δεν μπορεσα να κανω τιποτα, εκεινη την στιγμη δεν καταλαβα τι εγινε και ξαφνικα τον εχασα. Μετα ειδα στο live τι εγινε και πραγματικα δεν ξερω τι να πω, ακομα και το συγνωμη ειναι λιγο..με χαλασε αρκετα, γιατι αυτο ηταν κατι που ηταν εκτος ελεγχου μου και ουσιαστικα περιορισα και χαλασα τον αγωνα του απο την αρχη...

Στα υπολοιπα του αγωνα, δεν εχω να πω κατι το ιδιαιτερο, περα απο δυο στιγμες με τον Κωσταντινιδη στο τελευταιο εσακι που βιαστικε να με προσπερασει και τον Ντουλια που εχασε τα μουτρα στην Κ11, επειδη καβαλησε το κερμπ, ενω ειχα δωσει χωρο, αλλα ok, δεν μου αλλαξε κατι στην τελικη θεση μου. Η ισορροπια του αυτοκινητου ηταν χαλι, δεδομενο τον χρονο που ασχοληθηκα με το setup. Συγχαρητηρια στον Κυρκο, Δημα και Βελισσαρη για τον ρυθμο τους οπου ηταν απιαστος! Συγχαρητηρια στον Κοντογιαννη, τον Γεραδη και τον Τσακνη. Σε ολους που τα καταφερανε να τερματισουν. Και φυσικα συγχαρητηρια στην διοργανωση.

Επομενος σταθμος το Σπα, οπου ειναι η αγαπημενη μου πιστα, ελπιζω να μπορεσω να φτασω εστω και λιγο τους πρωτους. Καλη συνεχεια :salute

Άβαταρ μέλους
v.klironomos

Δημοσίευση από v.klironomos » Παρ Απρ 05, 2019 8:10 am

παρ ολο τις ατυχιες μου ευχαριστηθηκα πολυ τον αγωνα,ισως περισσοτερο και απο τους αγωνες των Gt3 λογο συνεχης κινησης!
για εμενα ειναι μια παρα πολυ καλη προπονηση ασχετος αποτελεσματος!

για το ατυχημα με την αποσυνδεση μπορει να τυχει στον καθενα,ηταν πολυ τρελο ετσι οπως εγεινε!
το μονο παραπονο που εχω ειναι οτι μερικοι οδηγοι lmp οπως μπουρας και ντουλιας αν θυμαμαι καλα ειναι πολυ επικινδυνοι και θα πρεπει να μαθουν να εχουν επομονη!

για τους νεους θα πω υπομονη και ολα θα ερθουν,ολοι περασαμε απο αυτο το σταδιο!στοχος δεν πρεπει να ειναι το αποτελεσμα αλλα η συλλογη εμπειριων!
RBRGREEK.GR: https://www.facebook.com/rbrgreek
WayTooFast Rally Team: https://www.facebook.com/wtfrallyteam

Giorgos Stavrakaras

Δημοσίευση από Giorgos Stavrakaras » Παρ Απρ 05, 2019 11:09 pm

Θα ήθελα να δώσω και εγώ με τη σειρά μου συγχαρητήρια
σε όλους τους οδηγούς που κατάφεραν να τερματίσουν τον αγώνα,
αλλά και στους ανθρώπους που αφιερώνουν τόσο πολύ από τον
ελεύθερο τους χρόνο ώστε να απολαμβάνουμε όλοι μας αυτούς
τους πολύ ωραίους αγώνες.
Όσο αναφορά το q. Ένας ανέλπιστος χρόνος με βάση αυτό που συνάντησα
βγαίνοντας στην πίστα στα πρώτα λεπτά (θεωρώ ότι ήταν ακόμη πιο
δύσκολο για τα lmp να γράψουν ένα καλό χρόνο. Ίσως θα ήταν πιο δίκαιο
εάν γινόταν το q σε δύο φάσεις.Αλλά και απο την αλλη ίσως να είναι ένας βαθμός
δυσκολίας που πρέπει να υπάρχει).
Εκκίνηση του αγώνα, ξεκίνισα αρκετα δυνατά και κατόρθωσα να κερδίσω
μια θέση, φτάνοντας όμως στην πρώτη στροφή κάνω ένα τραγικό
λάθος στα φρένα και πέφτω επάνω στον Πάνο τον Κύρκο' κάπου
εδώ θέλω να του ζητήσω συγγνώμη που παραλιγο να του καταστρέψω
τον αγώνα αλλά και σε όσους χάσανε χρόνο και θέσεις εξαιτίας μου.
Ξεκινώ πλέον απ το τέλος, δίχως άγχος, για να φθάσω όσο πιο
ψηλά μπορώ και φυσικά να τερματίσω.Κάπου στα μισά του αγώνα
στη γρήγορη δεξιά στροφή πριν τη πίσω ευθεία με προσπερνά
ένα lmp απο εσωτερικη και καθώς μπαίνω πίσω του χάνω τη σταθερότητα
του αυτοκινήτου εμπρός και πίσω(λόγο του κενού αέρος που δημιουργείται?)
με οδήγισε κατ ευθείαν στην αμμοπαγιδα,χάνωντας
και πάλι πολύ χρόνο. Παρόλα αυτά κατάφερα να τερματίσω
τον αγώνα και είμαι ευχαριστημένος και μόνο απ αυτό.

G.Tassopoulos
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από G.Tassopoulos » Κυρ Απρ 07, 2019 1:45 pm

Όταν ανακοινώθηκε η διοργάνωση του πρωταθλήματος και οι κατηγορίες του αποφάσισα να δηλώσω στην μεγαλη αν και υπήρχε ρίσκο από το γεγονός ότι οι περισσότεροι έμπειροι οδηγοί της F1Axion θα διεκδικούσαν θέση σε αυτή την κατηγορία. Τελικά τα κατάφερα και εξασφάλισα θέση .

Έκανα καλή προετοιμασία με δοκιμές σε στήσιμο , τακτική Πιτ στοπ κτλ. Έβαλα λοιπόν ως στόχο την 5η θέση. Όμως τελικά τα πράγματα ήταν πιο δύσκολα με τη διαχείριση της μπαταρίας . Δεν πέτυχα ποτέ καλό ρυθμό και απλά περίμενα να έρθει ο τερματισμός από την 7η θέση που βρισκόμουν. Περίπου 35 λεπτά πριν το τέλος είδα ότι ο Άρης έχασε χρόνο και ήμουν μπροστά του στην 6η θέση. Αποφάσισα να αλλάξω στρατηγική και να βάλω τη soft γόμα ώστε να κρατήσω την 6η θέση . Όλα πήγαιναν καλά και είχα μια ελεγχόμενη διαφορά στα 7-8 δευτερόλεπτα αλλά 8 λεπτά πριν το τέλος έκανα λάθος . Στην τελευταία στροφή της πίστας βρισκόμενος πίσω από ένα GTE μου άνοιξε την εσωτερική γραμμή για να περάσω. Ενώ έπρεπε να δείξω υπομονή βούτηξαν με αποτέλεσμα να σκαρφαλώσω στο εσωτερικό κερμπ και να κάνω τετακε και να παρασύρω και το GTE μαζί μου το οποίο δεν θυμάμαι ποιος φίλος ήταν και του ζητώ συγνώμη .

Έτσι έχασα 2 θέσεις τις οποίες δεν κατάφερα να διεκδικήσω καθώς είχα ζημιά στο Porsche.

Συγχαρητήρια σε όλους όσους συμμετείχαν και φυσικά στους διοργανωτές που μας χαρίζουν άλλο ένα πρωτάθλημα που περιμένουμε πότε θα έρθει ο επόμενος αγώνας

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενική Συζήτηση”