Αναζήτηση θέσης Reserve Driver

Συντονιστής: rF2 Admins

Άβαταρ μέλους
Kostas Galanomatis

Αναζήτηση θέσης Reserve Driver

Δημοσίευση από Kostas Galanomatis » Σάβ Νοέμ 30, 2019 6:53 pm

Εδώ μπορούν να γράψουν νέοι οδηγοί οι οποίοι αναζητούν θέση ως Reserve Driver σε κάποια ομάδα.

Άβαταρ μέλους
filoktitis

Δημοσίευση από filoktitis » Σάβ Νοέμ 30, 2019 8:00 pm

:banana

Konstantinos Noutsis

Δημοσίευση από Konstantinos Noutsis » Σάβ Νοέμ 30, 2019 8:52 pm

Γειά σας παιδια :helloo , είμαι καινούργιος στο φόρουμ και στην κοινότητα σας και ψάχνω ομάδα να αγωνιστώ ως αναπληρωτής. Η εμπειρία μου με το παιχνίδι δεν είναι μεγάλη αλλά με το sim racing έχω ασχοληθεί αρκετά κυρίως στο f1 των codemasters παίρνοντας μέρος περσυ σε 2 ξένα πρωταθλήματα. Κάποιοι μπορεί να με ξέρετε από το πρωτάθλημα του filoktiki που τρέχω ως Virus_. Γενικά θέλω να μεταβώ σε ένα πιο sim παιχνίδι και νομίζω αυτό το πρωτάθλημα είναι το καλύτερο για να το κάνω. Αν κάποια ομάδα ενδιαφέρεται στείλτε μου να το συζητήσουμε. :salute

poloman

Δημοσίευση από poloman » Σάβ Νοέμ 30, 2019 9:50 pm

Οπως και περσι,αν καποιος με θελει reserve driver.
Εχω λογικα ολες τις Δευτέρες ελεύθερες.
#03 Σταυρος Κωνσταντινιδης

Άβαταρ μέλους
Kostas Galanomatis

Δημοσίευση από Kostas Galanomatis » Κυρ Δεκ 01, 2019 5:19 pm

Έπειτα από επικοινωνία με την κεντρική διαχείριση, ενημερώνω ότι όλοι οι οδηγοί που θα δηλώνουν ενδιαφέρον για να μπουν ως Reserve Drivers στο πρωτάθλημα, θα έχουν πρόσβαση στα στοιχεία του SimSync ώστε να μπορούν να κατεβάσουν τα απαραίτητα αρχεία για να κάνουν δοκιμές.

j1mis

Δημοσίευση από j1mis » Τετ Δεκ 11, 2019 8:23 am

Γεια σας ονομάζομαι Δημήτρης είμαι νέος μέλος,ασχολούμαι μόνο με την f1 στην codemaster θέλω να ασχοληθώ με sim racing.Eίμαι άπειρος στο rfactor αλλά υπάρχει όρεξη για δουλειά ώστε να βελτιωθώ!

Nikolidis

Δημοσίευση από Nikolidis » Πέμ Ιαν 09, 2020 4:00 pm

Καλησπερα! Με λενε Νικο και ειμαι καινουργιος στον κοσμο του sim racing. Ασχολουμαι περισσοτερο με το official game της F1. Δεν εχω καποια εμπηρεια απο αυτο το game αλλα εχω πολυ ορεξη και διψα για να παρω τις γνωσεις απο τους καλυτερους!

Άβαταρ μέλους
Panos Vagianis

Δημοσίευση από Panos Vagianis » Πέμ Ιαν 09, 2020 4:41 pm

Καλησπέρα. Ονομάζομαι Πάνος Βαγιάνης ή γνωστός στους περισσότερους ως CouTender απο το πρωτάθλημα της GRL στο F1 2019 των codemaster. Θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω να τρέξω στο πρωτάθλημα της F1 στο Rfactor2 και να μαθώ περισσότερα για αυτό.

Άβαταρ μέλους
Kataramenos

Δημοσίευση από Kataramenos » Πέμ Ιαν 09, 2020 7:40 pm

Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά καταρχάς. Ονομάζομαι Νίκος Διοματαράκης και θα ήθελα να συμμετέχω στο F1 του RF2.
Δεν έχω εμπειρία στο RF2. Στο παρελθόν έτρεχα στα TCR στο Assetto Corsa σε πρωτάθλημα και offline στο F1 2019 των codemaster.

Άβαταρ μέλους
Kostas Galanomatis

Δημοσίευση από Kostas Galanomatis » Πέμ Ιαν 09, 2020 7:42 pm

@Nikolidis
@Panos Vagianis
@Kataramenos

Καλησπέρα και καλή χρονιά! Σας έδωσα πρόσβαση ώστε να μπορείτε να κατεβάσετε το Mod και τις πίστες. Υπάρχουν ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΕΣ οδηγιές σε σχετικά τόπικ σε Server Pass/Simsync/Mod. Επίσης έχετε πρόσβαση στον Official Server. Σας ενημερώνω ότι ο σέρβερ είναι διαθέσιμος 24/7. Κατά την διάρκεια των Official διαδικασιών τις Δευτέρες εάν δεν είσαστε Pit Manager θα σας "διώχνουμε" πριν την έναρξη των διαδικασιών για να μην φορτώνεται ο σέρβερ. Αυτά! Καλές προπονήσεις! :salute

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενική Συζήτηση rFactor 2”