Μαλαισια

Κλειδωμένο
polemarhos

Μαλαισια

Δημοσίευση από polemarhos » Τρί Οκτ 22, 2013 2:04 pm

Ένας μοναδικος αγωνας απο ολες τι αποψεις...φοβερες μαχες με τον κωστα ροδα με ροδα,αν και απο οτι ειδα δηλωσε πως τον ακουμπησα..ομως στο monitor δεν αισθανθηκα κατι γιατι δεν νομιζω οτι υπηρχαν επαφες...Στο Q,ειχα πει οτι θα ξεκινησω με hard και ειχα οργανωσει στρατηγικη 2 πιτ οπως ο κωστας.Η 5η θεση ηταν ιδανικη ετσι ωστε να εμενα κοντα στο γκρουπ των 4 πρωτων.Δυστυχως και ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΡΙΜΑ που πεταξε τον παριση και μανουσακη,διοτι απο οσο ειχα δει ηταν τα φαβορι για την νικη...Και για να μην παιρνουν τα μυαλα μου αερα,αν ηταν στην πιστα ο παρισης και ο μανουσακης,σιγουρα πιστευω θα ειχαμε μαχη,αλλα οι πιθανοτητες δεν θα ηταν με το μερος μου ωστε να βγω νικητης...Επισης ο κωστας καταφερε να με αγχωσει οσο δεν παει,επειδη στον αγωνα αλλαξα την στρατηγικη με βαση οπως εξελιχθηκαν τα πραγματα...λεω εδω ειμαστε..οποτε εμπαινε ο κωστας,εμπαινα μετα απο 2 γυρους..στο τελος καταφερα να μαζεψω μια διαφορα 12 sec σε 6 γυρους..Στο τελευταιο πιτ μαλιστα μιλαγα με τον εαυτο μου και ελεγα:H τωρα ή ξεχνας την νικη!...μπραβο σε ολους και φευγουμε για ΚΙΝΑ...

Υ.Γ.=To οτι τερματησα μπροστα απο κατελα-πρωταθλητη σε εναν αγωνα ηταν ενα extra bonus..επισης ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΩ MALDONADO!!!!!

tragikos

Δημοσίευση από tragikos » Πέμ Οκτ 24, 2013 12:10 pm

Πρωτος αγωνας πολυ αγχος.Mια συγκρουση με τον Βασιλη δεν με αφησε να βρω ρυθμο κ να τελειωσω τον αγωνα δεν πειραζει μεσα στο προγραμα ειναι κ αυτα μπραβο στον πολεμαρχο για την πρωτη του νικη

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Williams”