Μπαχρειν

Κλειδωμένο
polemarhos

Μπαχρειν

Δημοσίευση από polemarhos » Τρί Νοέμ 19, 2013 6:13 am

Απιστευτος αγωνας!!!το πρωτο που εχω να πω ειναι ενα ευχαριστω στον γ.μανουσακη για το εκπληκτικο κυνηγητο που ειχαμε για 30 γυρους..ηταν αγωνας!!!!

Στο Q εχοντας 5 θεσεις ποινη απο την Κινα ηλπιζα να ειμαι στην πρωτη τετραδα,ετσι ωστε να μην βγω εκτος 10αδας με την ποινη..τελικα 9ος στην εκκινηση.

Στον αγωνα,μια σχετικα καλη εκκινηση,καθαρη χωρις συμβαντα..στην συνεχεια,επρεπε να περασω τα μονοθεσια που ηταν μπροστα μου που ειχαν hard γομα διοτι ειχαν αλλη στρατηγικη..Ομως μια επαφη με τον λευτερη με τρομαξε αρκετα θα ελεγα,επειδη καθως με ακουμπησε βλεπω repair body..και λεω οχι ρε φιλε..αλλα λεω τωρα αν μπεις για πιτ χαιρετισματα..το προβλημα ηταν πισω αριστερη αναρτηση με αποτελεσμα να οδηγω εχοντας μια κλιση στο τιμονι...never mind ομως αγωνας ειναι ;) ..Kαι στην συνεχεια πολυ ομορφες μαχες με τον γιωργο,πραγματικα ροδα με ροδα,και απλα μου αρεσε πολυ..3η θεση θετικοτατο αποτελεσμα...μπραβο σε ολους και στους 2 πρωτους,και σε ολους τους οδηγους..Συγχαρητηρια Στον κωστα για την 1η νικη του νικη φετος...No para España :D :D :D

Άβαταρ μέλους
Silkman

Δημοσίευση από Silkman » Τρί Νοέμ 19, 2013 10:55 am

Πολέμαρχε μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ σε ποιο γύρο και σε ποιο σημείο σε ακούμπησα; :roll:

Σε δυο περιπτώσεις απο το κυνηγητό μας εμφανίστηκες ξαφνικά μέσα στο μονοθέσιο μου και έπειτα εμφανίστηκες δυο μονοθέσια παρακάτω. Τσέκαρε και το ριπλέι σου να μου πεις αν βλέπεις lag γιατι στο δικο μου υπάρχει και φαίνεται 100%.
Εκτός και αν αναφέρεσαι σε αλλο συμβάν που δεν θυμάμαι οπότε...πάσο! :salute
All right!!... Τhey're on our left, they're on our right, they're in front of us, they're behind us... they can't get away this time!

polemarhos

Δημοσίευση από polemarhos » Τρί Νοέμ 19, 2013 11:11 am

Ειναι στον 4ο γυρο,στην κλειστη στροφη πριν την πισω ευθεια,οπου πατησα λιγο εξω απο το κερμπ,μπηκα παλι στην γραμμη μου,και με χτυπησατε απο πισω..δεν βλεπω καποιο lagg στο βιντεο.. :)

Άβαταρ μέλους
Silkman

Δημοσίευση από Silkman » Τρί Νοέμ 19, 2013 11:28 am

Kατι θυμαμαι...εγω σε αλλη περιπτωση αναφερομουν που ειχε 100% lag και ελεγα μηπως αναφεροσουν εκει. Σε αυτη που λες εχω την εντυπωση οτι ειχες χασει τον ελεγχο βγηκες εκτος και μπηκες ξανα στην πιστα ενω ημουν πισω σου αλλα οκ θα το δω κι εγω. Thnx παντως για να τη βοηθεια για να μην ψαχνω ολο το replay. :salute
All right!!... Τhey're on our left, they're on our right, they're in front of us, they're behind us... they can't get away this time!

tragikos

Δημοσίευση από tragikos » Τρί Νοέμ 19, 2013 12:07 pm

Επιτελους τερματισμος μετα απο πολυ κοπο...Μπερδεμα με το θεμα ελαστικων αλλα συνεχιζουμε
Παρα λιγο να χαλασω τον αγωνα του Μανουσακη αλλα ευτυχως...

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Williams”