Βρετανια

Κλειδωμένο
polemarhos

Βρετανια

Δημοσίευση από polemarhos » Τρί Ιαν 28, 2014 7:55 am

Ενας αγωνας ο οποιος κριθηκε καθαρα απο δικο μου οδηγικο λαθος στην παλια Κ1,αφου πατησα το κερμπ ηθελα να βγω και με τερμα γκαζι τρομαρα μου και χτυπησα στον τοιχο με μανια και το μονοθεσιο εγινε σιδερα για σκραπ..αυτα παθαινεις οταν πιεζεις και οδηγας στο οριο συνεχεια..καποια στιγμη θα σε πουλησει το μονοθεσιο..ομως ειναι ενα μαθημα απο το οποιο καταλαβα πολλα..Ο teammate επισης ηταν ατυχος λογω τεχνικων προβληματων!

Στο Q μπορουσα και λιγο πιο γρηγορα αλλα οχι για να χτυπησω τους χρονους του κωστα και γιωργου..3η θεση μια χαρα..Στην εκκινηση ο γιωργος δεν ξεκινησε καλα και τον περασα αμεσως.Σκοπος ηταν να φτασω τον κωστα στην πισω ευθεια και λογο μεγαλυτερης τελικης να προσπαθησω προσπερασμα και να το εκμεταλευτω στην συνεχεια.Αλλα που?Ο Κωστας με το που εστριψε στην εκκινηση εφυγε σαν βολιδα μπροστα.Στην συνεχεια με εφτανε ο Γιωργος και ηταν θεμα χρονου να με περασει και δεν τον δυσκολεψα πιστευω για αυτο, αφου δεν υπηρχε λογος να προσπαθησω να τον κρατησω πισω μου...Ο Κατελας και με τραυματισμενο ποδι με εφτανε γρηγορα..ο Τζωρτζης επισης πολυ γρηγορα..Θα ειχα περιοριστει στην 5η θεση αλλα ηθελα το κατι παραπανω..αφου δεν ειχα την ταχυτητα και την συγκεντρωση που πηγαινα???

Συγχαρητηρια Γιωργο,Κωστα,Δημητρη και Βασιλη και σε ολα τα παιδια!
Παμε για nurbugring και πιστευω να γυρισουμε οπως στους πρωτους αγωνες!

tragikos

Δημοσίευση από tragikos » Τρί Ιαν 28, 2014 4:15 pm

Παμε για υπνο τα παιδιά ετοιμαζομαστε για αγωνα. παίρνουμε θεση στο Formation lap κ restart to pc. Δεν το εσπασα όμως. Που λεφτά για άλλο..ο teammate εκτός δεν μας ήθελε η Αγγλία. Παμε Γερμανία. Που μας αγαπανε

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Williams”