monza

Δ. Παπαδόπουλος - Γ. Ροκαδάκης
Κλειδωμένο
jimke2

monza

Δημοσίευση από jimke2 » Δευ Μάιος 04, 2015 10:58 pm

Μπράβο σε όλους και αυτή την φορά ειναι 100% ειρωνικό το μπράβο. Σε εναν αγώνα ειχα ελπίδες, σε εναν αγώνα είχα να δώσω και να αποδείξω σε εμένα αλλα και σε εσάς κατι και φάνηκε αυτο νομίζω απο τον ενα γύρο που έτρεξα, (26 γύρους έκανα εχθές στο 1:22 με 80+ λίτρα μέσα χωρίς να κάνω ενα λάθος, 10 γύρους τρενάκι με Ιορδάνη και Κουλη αλάνθαστος) σε αυτον τον αγώνα ειχα αποθέσει τις τελευταίες μου ελπίδες για το γαμημένο μέλλον μου και την παραμονή μου ή οχι στην F1axion και φροντίσατε αν οχι όλοι (γιατι δεν μελέτησα ακόμα το replay) αλλα οι περισσότεροι να τα κάνετε πουτάνα ολα και δεν είναι καθόλου βαριά η έκφραση. Μπράβο στον Κουλη που βγαίνει απο τα πιτ και χαλάει τον γυρο του άλλου μένοντας στην δεξιά, μπράβο στον Φακη που ενώ βλέπει οτι έχουμε αφήσει το γκάζι στην εκκίνηση γιατι μπροστά γίνετε χαμός αυτός αποφασίζει για αλλη μια φορα να κάνει τον καμικάζι και να κερδίσει οτι δεν κέρδισε με το practice, μπράβο στον Ανδρουλάκη που μου χάλασε τον αγώνα κλίνοντας με (2-3 φορές) και πετώντας με εκτός πίστας (έδωσα και fair play ο μαλ@kας κατάλαβες? με αποτέλεσμα να χάσω θεση και απο τον λυσσασμένο Ν.Κατελα). Δεν κατάλαβα γιατι ο Ανδρουλάκης κλείνει εμένα ενω βρίσκομαι δίπλα του 2-3 φορές και αλλάζει γραμμές και κάνει τιμονιές και τον δεύτερο λυσσασμένο για προσπέραση Μουζαιδη του αφήνει λες και έφαγε μπλε σημαία. Γράφει στην ζελατίνα απο το κράνος μου "μαλ@kας" και δεν το ξέρω? Τι να πω ποιον να πιάσω και ποιον να αφήσω (αν τους κατηγορήσω όλους πάλι εγω θα φταίω στο τέλος γιατι έχουμε παίσει και σε σφηκοφωλιά, δεν γινεται να έχουν ολοι οι άλλοι άδικο και εσυ δίκαιο θα μου πει πάλι ο φίλτατος Λευτέρης αλλα δεν είδα ποινές 1sec για όποιον πατούσε εξω στο A1 ring), θα τα μελετήσω και θα επανέλθω γιατι έτσι όπως είμαι τώρα θα αρχίσω να κατεβάζω καντήλια και τα εχω πολλά μαζεμένα, η υπομονή εχει και όρια οσο μεγάλη και αν είναι.

Και να πεις οτι και εγω εχω κάνει μαλακίες (γιατι προβλέπω τέτοια επιχειρήματα να λέτε), πες οτι και εγω έχω εμποδίσει αλλα εγω οταν τα έκανα αυτα αν και οσο τα έκανα ειχα και μια δικαιολογία ήμουν ο noobas ο rookie o νέος στην """ομάδα""". Απο μερικούς εδω μέσα για να μην πω απο όλους (μιας και οι περσινοί rookie λείπουν όλοι) δεν δικαιολογούνται τέτοια πράγματα

μπράβο Σταύρο οτι θεση και να πήρες στον αγώνα (μιας και νευρίασα και δεν τον είδα) είναι πολύ σημαντική η θεση αυτή και πρέπει να την περνούμε με κάθε τρόπο :beer
μπράβο παιδιά ωραίος αγώνας απο έμπυρους πιλότους (στο warthunder) :veryangry

ΥΓ: μη με πρήξετε κανε καταγγελία και τέτοια πρώτον γιατί δεν έχω να κερδίσω βαθμολογικά τίποτα ούτε εγώ ούτε ο Σταύρος και δεύτερον δεν εχω καμία εμπιστοσύνη στους "αγωνοδίκες". Το θέμα δεν είναι οι πίνες κατόπιν εορτής και αποτελέσματος το θέμα είναι οτι μαζευόμαστε μια παρέα να κάνουμε έναν ωραίο αγώνα και θα έπρεπε πάνω από όλο τα άλλα να κάνουμε ωραίο αγώνα με fair play

jimke2

Δημοσίευση από jimke2 » Τρί Μάιος 05, 2015 1:25 am

Ιορδάνη όποιος εχει επιχείρηματα τα λέει, όποιος δεν εχει τη να πει αφιερώνει ψευτο-φιλοσοφικές υπογραφές. Αν θίχτηκες σαν αγωνοδίκης να κάνεις καλα την δουλεία σου σαν αγωνοδίκης και να μας πεις τη άλλαξε ανεπίσημα στους κανονισμούς μετά το Α1 ring για να μην τιμωρηθούν κάποιοι. Αν σε προσβάλω σαν ιδιοκτήτης που είσαι σου ζητώ συγνώμη, απλά διέγραψε με, να με φιμώσεις δεν παίζει, εγω νόμιζα οτι θα μιλάμε ίσοι προς ίσους εδω μέσα (όπως μιλάω και με τον Λευτέρη) και οτι θέλετε το πρωταθλήμα να γίνετε καλύτερο με αυτές τις συζητήσεις, αλλιώς ζήσε με τον κόσμο της υπογραφής σου.

Οσο για την επαφή, δεν ξερω αν ήταν lag αλλα εγω ποτέ δεν σε ακούμπησα σύμφωνα με τα δικά μου μάτια (αλλα ολα υποκειμενικά για εσένα) σύμφωνα με το δικό μου replay και θέλω να πιστεύω και σύμφωνα με το log μου γιατί δεν ξέρω απο αυτα αλλα αν θέλεις στα στέλνω. Αλλα ακόμα και αν σε ακούμπησα εσυ απο αυτον τον αγώνα μονο αυτο κατάλαβες ε? Εχει δίκιο η υπογραφή σου λυπαμε.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jimke2 την Τρί Μάιος 05, 2015 1:36 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Fugitiv3R

Δημοσίευση από Fugitiv3R » Τρί Μάιος 05, 2015 1:33 am

Απλά λυπάμαι για σένα. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο.
"Τελικά η πραγματικότητα είναι η υποκειμενική αντίληψη των πραγμάτων και ο καθένας ζει μέσα σε αυτήν που του αρμόζει"

jimke2

Δημοσίευση από jimke2 » Τρί Μάιος 05, 2015 6:52 pm

ΟΜΩΣ οταν ειμαι στην αγωνηστηκη γραμμη και πρεπει να στηψω και οχι να πιασω τα χωραφια θα το κανω οταν ο αλλος ερχεται καυλωμενος να χωθει στην πισω μου ροδα .
παιδακια και ανεγκεβαλοι που με κατηγορουν οτι ταχα μου τους εκλεισα ειναι βαθεια νυχτωμενα στον κοσμο τους
περαστηκα τους οταν μπου ποτε σε πιστα και κανουν αγωνα θα δουν πως ειναι τα πραγματα ,
πρως το παρων ας παιξουν παιχνιδια sym

5.h. Κατά την προσπάθεια υπεράσπισης της θέσης σας από μονοθέσιο που βρίσκεται σε προφανή θέση για να σας προσπεράσει, απαγορεύεται η διπλή αλλαγή γραμμής. Κατά την πρώτη αλλαγή γραμμής επιτρέπεται να χρησιμοποιήσετε όλο το πλάτος της πίστας, εκτός από την περίπτωση που σημαντικό μέρος του άλλου μονοθεσίου είναι ήδη δίπλα σας. Ως ελάχιστα σημαντικό μέρος μονοθεσίου δίπλα σας, ορίζεται η μπροστά αεροτομή του μονοθεσίου που ακολουθεί στο ύψος του πίσω άξονα των τροχών σας. Επιτρέπεται η επαναφορά σας προς την αγωνιστική γραμμή με την απαραίτητη προϋπόθεση να αφήνετε τον απαραίτητο χώρο για ένα ακόμα μονοθέσιο. Παράβαση του άρθρου 5.f. θα τιμωρείται κατά περίπτωση.

Ο Σταύρος ειναι ενας άνθρωπος που παντα σεβόμουν και κυρίως λογο ηλικίας και εμπειρίας, ποτε δεν τον πρόσβαλα ακομα και οταν χρησιμοποιούσε εκφράσεις του τύπου μηχανοφρενο στην F1. Αυτος επιλέγει λόγω έλλειψης επιχειρήματος να με προσβάλει μιλώντας για παιδάκια και ανεγκέφαλους σε εναν άνθρωπο 36 χρονών που μονο ανεγκέφαλος δεν ειναι (και αυτό με αποδείξεις). Δεν εχω δώσει ποτε τέτοιο δικαίωμα και στο κατω κατω δεν τον "κατηγόρησα" σε προσωπικό επίπεδο αλλα σε αγωνιστικό. Οι ποιότητά τον ανθρώπων που λεγεμε, λυπαμε....

jimke2

Δημοσίευση από jimke2 » Τρί Μάιος 05, 2015 7:16 pm

παμε στον Ιορδάνη τώρα, νόμιζα ειχα να κανω με σοβαρό άνθρωπο, νόμιζα θα κάτσουμε να μιλήσουμε, του εξηγώ οτι άλλο αγώνα έβλεπε αυτος (λογο LAG του σερβερ για το οποίο δεν φταίω εγω), οτι δεν το έκανα επίτηδες, οτι δεν το κατάλαβα, οτι άλλο replay εχει αυτός άλλο ο server και αλλο εγώ. Εγω είδα το δικό μου replay (και το ανεβάζω όποτε θέλετε να το δείτε απο την δικιά μου θεση οτι πότε δεν κατάλαβα οτι χτύπησα). Επισης είδα και το επίσημο replay και εκει φαίνεται οτι δεν υπάρχει επαφή. Ο ιδιος επιλέγει να βαλει φοτο απο το δικό του replay και κατι γελοίες φατσουλες δίπλα προσπαθώντας να δείξει τι? Νόμιζα ηταν σοβαρός και έμπυρος οπότε θα πάρει εδω και τις δικές μου φοτο που κάνει οτι δεν τις είδε στο FB

το replay ειναι στην διάθεση σας

Άβαταρ μέλους
Fugitiv3R

Δημοσίευση από Fugitiv3R » Τρί Μάιος 05, 2015 8:46 pm

Διαβάζοντας προσεκτικά τα όσα έχεις γράψει, καταλήγω ότι μάλλον έχεις κάνει συντακτικό λάθος και ήθελες να γράψεις "νόμιζα θα κάτσουμε να μιλήσουμε, να του εξηγήσω οτι άλλο αγώνα έβλεπε αυτος κτλ κτλ...." και όχι αυτό που έγραψες.

Γιατί το άλλο αφήνει να εννοηθεί ότι μιλήσαμε και δε θέλω να πιστέψω ούτε για μια στιγμή ότι μπορεί να το πιστεύεις αυτό. Θα σημαίνει ότι υπάρχουν βαθύτερα θέματα στον εγκέφαλό σου. Στα γράφω χωρίς ίχνος ειρωνείας και με πάσα ειλικρίνεια, όπως πόσταρες στο fb (ναι, είδα και τις φωτογραφίες σου και τα καυστικά σου σχόλια και γι'αυτό και το post μου με τις φωτογραφίες) και σου διευκρινίζω τα εξής:

Το ξέρω ότι ευθύνεται το lag από τη στιγμή που άλλο δείχνει το replay σου, άλλο το δικό μου και θα κρινόσουν με βάση το replay του server. Και πίστεψέ με, θα κρινόσουν αμερόληπτα. Όπως αμερόληπτα κρίθηκες και στην Ισπανία ότι δεν έφερες ευθύνη για την επαφή σου με τον Λευτέρη. Αλλά για σένα ήταν γελοία η απόφαση τότε.

Έχεις μια τάση να τοποθετείς στους άλλους λόγια και να αγνοείς δικά σου λεγόμενα με τα οποία κατακρίνεις τους υπόλοιπους οδηγούς. Και αυτός είναι ο λόγος που από εμένα θα πάρεις επίσημα warning. Αν θα μείνεις ή θα φύγεις δε με απασχολεί καθόλου.

Από τη δική μου την πλευρά είναι το τελευταίο post που αναφέρεται σε σένα, γιατί πραγματικά είσαι ανάξιος λόγου και σχολιασμού. Μπορεί να είσαι 36 όπως και λες και αποδεδειγμένα να μην είσαι ανεγκέφαλος, τα δεδομένα όμως οδηγούν σε άλλο συμπέρασμα. Αυτά που τόσο απλόχερα μας έχεις χαρίσει.....
"Τελικά η πραγματικότητα είναι η υποκειμενική αντίληψη των πραγμάτων και ο καθένας ζει μέσα σε αυτήν που του αρμόζει"

jimke2

Δημοσίευση από jimke2 » Τρί Μάιος 05, 2015 11:19 pm

Δεν είχα ηληκρινα σκοπό να ξαναγράψω κατι στο φόρουμ μετα την συζήτηση που έκανα με τον Λευτέρη. Και το μωρό με την συμπεριφορά του του τύπου τρως την σκόνη μου LOL αλλα και εσυ Ιορδάνη ΔΕΝ εχεις καταλάβει κατι. Στο είπα και εχθές εγω δεν φιμώνομαι ούτε απειλούμε με διάφορα γλυκανάλατα τύπου warning αυτα θα τα πεις εκεί που σε παίρνει και οχι σε εμένα. Έχεις επιχειρήματα? καλώς πεστα δεν έχεις? πάλι καλώς. Θελεις να με διαγράψεις? καντο νομίζεις οτι θα κλάψω ή οτι θα παρακαλέσω. οι απειλές αλλού. Το μυαλό μου μια χαρα είναι και το ποιος εχει την τάση να παραποιεί τα πράγματα και να βάζει λόγια στο στόμα τον άλλον που δεν έχουν πει φαίνεται απο το παραπάνω ποστ σου. 1)με κόκκινα γράμματα λες τι ήθελα να πω αλλα δεν το είπα 2)ποτέ δεν είπα γελοία την απόφαση στην Ισπανία, αλλα ούτε καν γελοίους τους αγωνοδίκες νομίζω, εχεις κάποιο πρόβλημα αυτο είναι σίγουρο, και 3)φασκεις και αντιφασκεις, ναι ποτε δεν μιλήσαμε αλλα είδες τα καυστικά όπως λες σχόλια στο Fb και απάντησες με κατινιες

Δεν θα δεχτώ αλλες απειλές του τυπου warning ή με σβηνεις και εκτίθεσαι οτι δεν μπορείς να σταθείς σε συζήτηση και εκμεταλλεύεσαι την όποιο εξουσία έχεις ή τελειώνει εδώ.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Stewart - Ford”