Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!

Γνωριμία με την F1aXion και τα μέλη της
eteroklitos

Re: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!

Δημοσίευση από eteroklitos » Σάβ Φεβ 02, 2019 6:56 pm

Καλώς σας βρήκα παιδιά. Με λένε Βαγγέλη. Δένω τα κορδόνια μου διαφορετικά από τον κανονικό κόζμο και μερικές φορές μου αρέσει να φοράω αντρικά εσώρουχα. Ένεκα που έχω το assetto corsa (Νόμιμα, ε..) λέω να ξεκινήσω να τρέχω με ανθρώπους γιατί καλά τα bot αλλά όσο συμπαθητικός και να είμαι δεν κερνάνε μπύρα μετά τον αγώνα. Αυτά. όβερ εντ άουτ.

Άβαταρ μέλους
Silkman

Δημοσίευση από Silkman » Σάβ Φεβ 02, 2019 7:16 pm

Καλως ηρθες Βαγγελη...δεσε κορδονια και τρεχα!! Διαβασε το προηγουμενο ποστ μου, ισχυει το ιδιο και για σενα. Θα υπαρξουν απουσίες, κενες θεσεις θα εχει....τρεχααααα!! :banana
All right!!... Τhey're on our left, they're on our right, they're in front of us, they're behind us... they can't get away this time!

Άβαταρ μέλους
padakoys
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από padakoys » Δευ Φεβ 04, 2019 1:06 pm

eteroklitos έγραψε:
Σάβ Φεβ 02, 2019 6:56 pm
Καλώς σας βρήκα παιδιά. Με λένε Βαγγέλη. Δένω τα κορδόνια μου διαφορετικά από τον κανονικό κόζμο και μερικές φορές μου αρέσει να φοράω αντρικά εσώρουχα. Ένεκα που έχω το assetto corsa (Νόμιμα, ε..) λέω να ξεκινήσω να τρέχω με ανθρώπους γιατί καλά τα bot αλλά όσο συμπαθητικός και να είμαι δεν κερνάνε μπύρα μετά τον αγώνα. Αυτά. όβερ εντ άουτ.
Καλώς ήρθες στη παρέα Βαγγέλη, ότι χρειαστείς στο κομμάτι f1 και rfactor 2 μη διστάσεις να στείλεις προσωπικό μήνυμα εδώ! :beer
Real name: Constantine Papadimitriou / ING Name: Constantine Papadimitri (it's long, I know)
Team: KERBINATORS 1st constructors championship, ( 4th drivers ) 2017-2018
Team: F1 Williams ( 5th constructors), ( 7th drivers ) 2018-2019

Άβαταρ μέλους
Kostas Galanomatis

Δημοσίευση από Kostas Galanomatis » Δευ Φεβ 04, 2019 7:35 pm

eteroklitos έγραψε:
Έχω ψοφήσει στα γέλια :lol :lol :lol :lol :lol !!! Καλώς ήρθες Βαγγέλη! Καλή διαμονή! Πιστεύω να πίνεις αντρικές μπύρες και όχι κάτι φλώρικες με 0% αλκοόλ!
"People never change. They just become more of who they really are." -Dr.House

Άβαταρ μέλους
padakoys
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από padakoys » Τρί Φεβ 05, 2019 9:02 am

Kostas Galanomatis έγραψε:
Δευ Φεβ 04, 2019 7:35 pm
eteroklitos έγραψε:
Έχω ψοφήσει στα γέλια :lol :lol :lol :lol :lol !!! Καλώς ήρθες Βαγγέλη! Καλή διαμονή! Πιστεύω να πίνεις αντρικές μπύρες και όχι κάτι φλώρικες με 0% αλκοόλ!
Μακράν το καλύτερο ποστ που έχω δει ως τώρα η αλήθεια είναι. :lol :lol
Real name: Constantine Papadimitriou / ING Name: Constantine Papadimitri (it's long, I know)

Gamisuke

Δημοσίευση από Gamisuke » Σάβ Φεβ 23, 2019 5:53 pm

Γειά σας παιδιά και καλώς σας βρήκα!
Το όνομα μου είναι Μάριος Τσαπανίδης,35 σχεδόν ετών, Καβαλιώτης, κάτοικος Γερμανίας εδώ και λίγα χρόνια.
Με το assetto ξεκίνησα το sim racing,εγιναν τα πρωτα βήματα. Raceroom και PCars2 ειναι επίσης δυο sims που τρέχω.
Είμαι εν ενεργεία Tier1 Driver για το Pcars2 AOR GT3 League κι ευελπιστώ να συμμετέχω στο πρωτάθλημα της F1Axion, γνωρίζοντας βέβαια πως το επίπεδο είναι πολύ υψηλό!
Αυτά, συγγνώμη αν σας κούρασα.
Χάρηκα για τη γνωριμία. :beer

Άβαταρ μέλους
Silkman

Δημοσίευση από Silkman » Κυρ Φεβ 24, 2019 12:32 am

Καλώς ήρθες Μάριε και καλη διαμονή.
Μπορείς να δηλώσεις συμμετοχή ως reserve driver σε κάποια απο τις διαθέσιμε ομάδες του GT3 και Δευτέρα Βράδι θα γίνει τεστ αξιολόγησης για νέα παιδιά οπότε καλό ειναι να είσαι παρόν για να πάρεις εγκριση εφόσον υπάρχουν απουσίες ή/και διαθέσιμες θέσεις (απ'οσο γνωρίζω θα υπάρχουν απουσίες). Σύντομα έρχεται και νέο πρωτάθλημα όποτε είχες perfect timing!
All right!!... Τhey're on our left, they're on our right, they're in front of us, they're behind us... they can't get away this time!

Άβαταρ μέλους
padakoys
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από padakoys » Κυρ Φεβ 24, 2019 4:38 pm

Καλώς ήρθες Μάριε στη κοινότητα, αν χρειαστείς το οτιδήποτε αφορά το rfactor 2 μη διστάσεις να στείλεις προσωπικό μήνυμα. :salute

THEO

Δημοσίευση από THEO » Κυρ Φεβ 24, 2019 8:48 pm

Γεια σας.
Σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα. Είμαι 55 χρονών, συνάδερφος και φίλος με τον Μάκη τον Ντούλια.
Βρίσκομαι Σκωτία (aberdden) και θα είμαι για 2-3 χρόνια λόγω διδακτορικού της κόρης μου (βρήκα την ευκαιρία)!!!!.
Κατάγομαι από Λαμία ,όπου και έχω τη μόνιμη διαμονή μου.
Το ότι μ αρέσει ο μηχανοκίνητος αθλητισμός αλλά και το επίπεδο του συγκεκριμένου "παιχνιδιού" είναι ο λόγος που θέλησα να είμαι στην παρέα σας.Εύχομαι κάθε επιτυχία στην διοργάνωσή σας, επιτυχίες και υγεία στους συμμετέχοντες και στις οικογένειές τους.

Με εκτίμηση
Θεόδωρος Α. Τσαμαδής.

Άβαταρ μέλους
padakoys
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από padakoys » Δευ Φεβ 25, 2019 8:53 pm

Καλως ήλθες στη παρέα μας φίλε μου, ότι θελήσεις από θέμα βοήθειας πάνω στο rfactor 2 στείλε μου μήνυμα εδώ. :beer

Απάντηση

Επιστροφή στο “Καλώς Ήρθατε”